Język angielski to język, którego używa dzisiaj większość ludzi na całym świecie. Jego znajomość pozwoli Ci na podróże, kontakty biznesowe, czy zdobycie lepszej pracy. Nauka angielskiego może być bardzo ciekawą przygodą, również dzięki lekcjom z native speakerem. W tym artykule powiem Ci dlaczego warto podjąć się takich zajęć.

Dlaczego warto brać lekcje z native speakerem?

Zastanawiasz się czy takie zajęcia będą dla Ciebie? Być może jesteś jeszcze nieprzekonany/-na o skuteczności takich zajęć? Mam nadzieję, że poniższe punkty będą dla Ciebie wystarczające, aby spróbować lekcji z nativem.

Native speakerzy mają lepsze zrozumienie języka

Język angielski jest językiem, który szybko się rozwija. Native speakerzy mają lepsze zrozumienie i potrafią o wiele naturalniej używać slangu, czy idiomów. Dodatkowo, są w stanie wytłumaczyć zawiłości językowe, które są trudniejsze dla polskiego lektora.

Od nauczyciela, którego pierwszym językiem jest język angielski nauczysz się szybciej wymowy i akcentu.

Masz bliższy kontakt z kulturą

Język to nie tylko słówka, czy gramatyka, ale także ciekawostki kulturowe, tradycje i zwyczaje. Jeśli uczysz się angielskiego, to zawsze dobrze jest wiedzieć o dodatkowych aspektach językowych, które wiążą się np. ze świętami obchodzonymi w Stanach, czy w Wielkiej Brytanii. Przydaje się to szczególnie osobom, które pracują z osobami z tych krajów lub mieszkają za granicą.

Spersonalizowany plan nauki

Native speakerzy trochę inaczej podchodzą do nauki. Ich system edukacji nie jest tak sztywny jak ten nasz w Polsce. Nauczyciele, których mamy w OKEnglish z UK, USA, czy Południowej Afryki, dopasowują plan działania do Ciebie i Twoich potrzeb, oraz Twojego poziomu. Bardzo lubią także bawić się dobrze podczas lekcji.

Zajęcia z nativem nigdy nie są nudne i dzięki nim uczysz się szybciej.

Nabywasz większej pewności siebie

Wstydzisz się i krępujesz mówić? Zajęcia angielskiego z nativem pomogą Ci przezwyciężyć nieśmiałość i nabrać pewności siebie. Dzięki nim zrozumiesz, że możesz i potrafisz mówić, porozumiewać się z innymi i radzić sobie w konwersacjach. Podczas lekcji nie używasz w ogóle polskiego. Nie masz wyboru, musisz sobie jakoś poradzić, wytłumaczyć drugiej osobie o co Ci chodzi, przełamać swój własny strach i nieśmiałość. Po paru lekcjach poczujesz się o wiele pewniejszy/pewniejsza siebie.

Poszerzasz swoją grupę znajomych

Być może nie znasz nikogo z Południowej Afryki, czy ze Stanów, a zawsze chciałeś/chciałaś kogoś takiego poznać. Teraz masz sznasę! W OKEnglish mamy małą grupę nauczycieli, których ciągle spotykasz w czasie kursu. Między naszymi uczniami i nauczycielami nawiązują się przyjaźnie, które wychodzą także poza klasę. To jest Twoja szansa na zdobycie nowych znajomości i nauczenie się ciekawych rzeczy o innych krajach.

Podsumowując, lekcje angielskiego z native speakerem to doskonała inwestycja w naukę języka obcego, ponieważ pozwalają one zrozumieć sposób myślenia i kultury oraz nauczyć się mowy naturalnie i poprawnie. Jest to na pewno doskonała inwestycja w przyszłość, w swoją karierę i w życie.

Jeśli chcesz w końcu mówić po angielsku poprawnie, bez skrępowania i z pewnością siebie, to wybierz zajęcia konwersacji z nativem. Będzie to decyzja, której na pewno nie pożałujesz.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.