Lekcje z polskim lektorem

Zajęcia 1:1

Przełam pierwsze bariery językowe

Zajęcia 1:1 z polskim lektorem pomogą Ci
pokonać strach i zażenowanie przed mówieniem.

Przełam bariery

Lekcje z polskim lektorem pozwolą Ci przełamać pierwsze bariery językowe. Dzięki nim przyswoisz podstawy, nauczysz się rozmawiać po angielsku i w końcu będziesz w przeprowadzić konwersację.

Ucz się z praktyki

Zajęcia prowadzone są tak, aby teorii było jak najmniej. W czasie zajęć, nawet jeśli jesteś osobą początkującą, mówisz i uczysz się dzięki konwersacji i powtórkom.

Mów bez skrępowania

Tworzymy przyjazną, wspierającą atmosferę. Poprawiamy Twoje błędy delikatnie i uczymy Cię mówić bez stresu. Dbamy o to, abyś na lekcji czuł/-a się swobodnie.

Cześć, jestem Asia!

Jestem Twoją Trenerką Angielskiej Konwersacji. Uczę mówić w tym języku osoby dorosłe już od ponad 10 lat. Moją misją jest pokazanie Ci, że angielski wcale nie jest taki straszny i można się go szybko i sprawnie nauczyć.

Dla kogo są zajęcia z polskim lektorem?

Zaczynasz od 0

Nigdy nie uczyłeś się angielskiego i chcesz w końcu zacząć? Twój poziom jest bardzo słaby? Zajęcia ze mną będą dla Ciebie.

Zamów konsultację
Nie czujesz się pewnie

Brak Ci pewności siebie w rozmowie. Czujesz wstyd i zażenowanie w czasie konwersacji po angielsku. Moje zajęcia na pewno Ci pomogą.

Zamów konsultację
Brak Ci płynności

Kiedy mówisz, brak Ci słów. Zawieszasz się i jąkasz. Nie potrafisz jeszcze myśleć po angielsku. Razem wyrobimy w Tobie płynność.

Zamów konsultację
Nie jesteś gotowy/-a

Czujesz, że to nie jest jeszcze ten moment na lekcje z nativem? Ze mną pokonasz strach i przygotujesz się na lekcje do takich zajęć.

Zamów konsultację
Nie wiesz czy te lekcje są dla Ciebie?

Wykonaj test poziomujący. Sprawdź swój poziom i zobacz czy lekcje z polskim lektorem będą dla Ciebie odpowiednie.

Jak przygotowuję dla Ciebie lekcje?

Konsultacja

Najpierw spotykamy się na konsultacji. Przeprowadzam z Tobą wywiad. Wypytuję o Twoją historię nauki, Twoje potrzeby i plany językowe. Badam Twój poziom.

Lekcje specjalnie dla Ciebie

Układam tematy lekcji dopasowane do Ciebie. Starannie wybieram materiały i dbam o to, aby to, czego się uczysz było dopasowane do Twojego poziomu.

Talk, talk, talk

Wszystkie materiały otrzymujesz przed lekcją i przygotowujesz się do niej samodzielnie. Na lekcji podaję Ci najpierw teorię, a potem prowadzę lekcję tak, abyś uczył/a się z praktyki, a nie tylko z teorii.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.