Angielski z native speakerem

Przestań się bać! Mów po angielsku!

Lekcje z native speakerem pomogą ci:
poziom angielskiegoPrzełamać strach i barierę,
poziom angielskiegoPrzeskoczyć na kolejny poziom.
poziom angielskiegoMówić po angielsku płynnie i bez kompleksów.
Lekcje Angielskiego przez Skype

Dla kogo są lekcje z native speakerem?

Zajęcia z native speakerem w OK English opierają się tylko i wyłącznie na konwersacji. Są one dla tych, którzy zmęczeni są sztywnym podejściem do lekcji i rozwiązywaniem zadań gramatycznych.

Jean – Twój native speaker

Jean jest native speakerem z Południowej Afryki. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w uczeniu online i w szkole. Jego pasja nauczania innych daje mu szczególny wgląd w problemy, z jakimi borykają się jego uczniowie. Razem z Jeanem podniesiesz swoje umiejętności angielskiej konwersacji na najwyższy poziom.

Alana – Twoja nauczycielka

Alana pochodzi z południa Wielkiej Brytanii. Jej konikiem jest właśnie Business English. Pomaga osobom dorosłym z przeróżnych dziedzin (IT, obsługa klienta, marketing, reklama) podnieść kwalifikacje i osiągnąć biegłość w języku angielskim. Jej uczniowie pracują w dużych korporacjach lub prowadzą własne biznesy i dzięki jej lekcjom osiągają swoje zawodowe cele. Lekcje z Alaną otworzą przed Tobą nowe możliwości!

Dzięki lekcjom z native speakerem:

poziom angielskiegoPoczujesz, że w końcu robisz postępy.
poziom angielskiegoPrzełamiesz bariery w mówieniu po angielsku.
poziom angielskiegoPokonasz zażenowanie w rozmowie z obcokrajowcem.
poziom angielskiegoPoczujesz się bardziej pewnym siebie.
poziom angielskiegoWzbogacisz słownictwo i poznasz dogłębniej gramatykę.

Czujesz strach przed rozmową?

Nie jesteś sam! Wielu Polaków przeżywa to samo. Dzięki lekcjom 1:1 z native speakerem będziesz mógł w końcu przełamać strach i barierę przed mówieniem. Czasami warto wskoczyć na głęboką wodę.

Chcesz brzmieć bardziej naturalnie?

Koniec z wyuczonym językiem i sztywnymi frazami, których nikt nie używa. Native speaker nauczy Cię mówić w naturalny sposób. Dzięki lekcjom w OK English poprawi się Twoja wymowa, słownictwo i gramatyka.

Czujesz, że utknąłeś w miejscu?

Jesteś ciągle na tym samym poziomie. Wkładasz w naukę mnóstwo pracy, ale nadal nie robisz postępów. Native speaker pomoże Ci przeskoczyć na kolejny poziom zaawansowania. Nareszcie zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy.

Nie masz czasu na kursy?

Lekcje przez Skype oszczędzają sporo czasu. Nie musisz dojeżdżać na lekcje i łączysz się ze swoim nauczycielem w każdym miejscu. Zajęcia przez Skype są przede wszystkim dla zabieganych.

Cześć! Jestem Asia i jestem założycielką OK English.

Od ponad 5 lat motywuję innych do nauki języka angielskiego. Moją misją jest pokazać Polakom, że konwersacja po angielsku nie jest wcale trudna.

W szkole OK English oferuję lekcje dla każdego, w tym lekcje z native speakerem, które pomagają uczniom otworzyć się, przełamać bariery i przeskoczyć na kolejny poziom zaawansowania.

Jeśli masz wątpliwości, czy lekcje z native speakerem są dla Ciebie, chętnie pomogę ci dokonać odpowiedniego wyboru.

KONTAKT

Nie jesteś pewien czy lekcje z nativem są dla Ciebie?

Umów się ze mną na darmową 30-minutową konsultację. Razem przedyskutujemy Twoje potrzeby i obawy.

    Masz jeszcze jakieś pytania?

    Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.