Biblioteka OK English

Mini lekcje,
Maksymalne wyniki

Biblioteka OK English to mini lekcje video, które są wspaniałą i opłacalną metodą na wzmocnienie Twoich umiejętności językowych we własnym zakresie i bez wychodzenia z domu.

Obejrzyj video

Jeżeli uczysz się angielskiego sam w domu lub pragniesz uporządkować zdobytą już wiedzę, to mini lekcje w Bibliotece OK English są dla Ciebie. Tutaj znajdziesz krótkie nagania video, zaprojektowane tak, abyś mógł się z nich uczy się bez pomocy nauczyciela i we własnym tempie. Pozwolą Ci one także przypomnieć sobie materiał o odświeżyć poznane słownictwo i gramatykę.

Elastyczność

Uczysz się sam, we własnym zakresie i we własnym tempie. Mini lekcje z OK English to bardzo prosty sposób na naukę bez wychodzenia z domu. A do tego nie wydajesz fortuny!

Dostęp przez całe życie

Jako członek Biblioteki OK English otrzymujesz pełen dostęp do wszystkich lekcji video i materiałów. Mini lekcje możesz powtarzać dowolną ilość razy i wracać do nich zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Ściągawka i Quiz

Każda mini lekcja posiada również mini ściągawkę ze wszystkimi słówkami, wyrażeniami i zasadami gramatycznymi. W każdej chwili możesz do niej wrócić i powtórzyć materiał. Swoją wiedzę możesz szybko sprawdzić rozwiązując quiz na koniec lekcji.

4 Kategorie

Biblioteka OK English zawiera 4 kursy: Słownictwo, konwersacja, gramatyki i Business English. A więc przez cały rok uczysz się bardzo wielu rzeczy, dokładnie tak jak na kursie językowym.

Kategorie

Obszerny pakiet dla każdego samouka języka angielskiego.

Biblioteka OK English daje Ci dożywotni dostęp do mini lekcji video w czterech kategoriach, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i wiedzę z zakresu języka angielskiego.

Business English

Poznaj podstawowe słownictwo i wyrażenia, które pomogą Ci w porozumiewaniu się po angielsku w pracy. Dowiedz się jak napisać maila, rozmawiać przez telefon i przeprowadzić prostą prezentację.

Zobacz kurs

Konwersacja

Naucz się podstawowych dialogów w życiowych sytuacjach. Od dzisiaj będziesz mógł poradzić sobie za granicą bez problemów.

Zobacz kurs

Słownictwo

Ucz się nowych słówek i powtórz te, które już znasz. Lekcje słownictwa przygotują Cię do przyszłych konwersacji.

Zobacz kurs

Gramatyka

Powtórz i poszerz swoją znajomość czasów i konstrukcji zdaniowych z krótkimi i praktycznymi mini lekcjami.

Zobacz kurs

Cena

Mój prezent dla pierwszych klientów 
Biblioteki OK English: 50% zniżka

Oferta “Early Bird”

Biblioteka OK English

500250

Dostęp przez całe życie

Tylko przez ograniczony czas! Biblioteka OK English jest nadal w przygotowaniu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup teraz, otrzymasz dożywotni dostęp do wszystkich czterech kursów 50% taniej. Raz w tygodniu będę publikować przynajmniej jedną lekcję do czasu aż wszystkie kursy będą gotowe.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest Biblioteka OK English?

Biblioteka OK English jest w dużej mierze przeznaczona dla początkujących (poziom A1 do B1). Materiały zawierają takie tematy i zagadnienia, aby pomóc Ci zacząć porozumiewać się w języku angielskim.

Czego będę się uczyć?

Mini lekcje mają 4 kategorie:

  • Słownictwo: Gdzie znajdziesz słówka i wyrażenia dotyczące codziennego życia, np. Te związane z domem, czy jedzeniem.
  • Konwersacja: Gdzie ćwiczyć będziesz całe dialogi potrzebne ci do porozumiewania się za granicą, np. Jak kupić bilet na autobus, czy jak kupić znaczek na poczcie.
  • Gramatyka: Podczas tych lekcji poznasz podstawowe czasy i zasady gramatyczne w języku angielskim.
  • Business English: Te lekcje będą nieco trudniejsze, ale jak najbardziej praktyczne. Dowiesz się z nich np. jak rozmawiać przez telefon lub jak poradzić sobie z pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jak często dodawane będą nowe lekcje?

Nowe lekcje dodawane będą raz w tygodniu. Na skrzynkę emailową otrzymasz wiadomość z powiadomieniem o nowej lekcji. Oprócz tego, w ciągu roku będę starać się tworzyć dodatkowe, bonusowe lekcje. W ciągu roku więc otrzymujesz ponad 50 lekcji video ze ściągawkami.

Gdzie mogę zadać pytanie w razie wątpliwości?

Jeżeli masz wątpliwości związane z lekcją, możesz zadać pytanie w komentarzu lub na mojej grupie Facebookowej. Zawsze odpowiadam na pytania uczniów.

Kontakt

Masz nadal pytania dotyczące Biblioteki?
Wyślij mi wiadomość!