Biblioteka OK English

Mini lekcje,
Maksymalne wyniki

Praktyczne i treściwe lekcje angielskiego, które pomogą Ci w opanowaniu języka w parę minut dziennie. Ucz się sam, na własnych zasadach!

Obejrzyj video

Mini lekcje w Bibliotece OK English zostały zaprojektowane tak, abyś mógł uczyć się z nich sam. Każde video trwa tylko parę minut, a więc wcale nie musisz mieć dużo czasu, aby się uczyć. Jeżeli męczy Cię przerabianie podręczników i już sam nie wiesz z których materiałów korzystać, lekcje w Bibliotece na pewno Ci się spodobają. Mini lekcje są doskonałym sposobem na indywidualną naukę, która jest łatwa i przyjemna.

Joanna

Elastyczność

Uczysz się sam, we własnym zakresie i we własnym tempie. Mini lekcje z OK English to bardzo prosty sposób na naukę bez wychodzenia z domu. A do tego nie wydajesz fortuny!

Dostęp przez całe życie

Jako członek Biblioteki OK English otrzymujesz pełen dostęp do wszystkich lekcji video i materiałów. Mini lekcje możesz powtarzać dowolną ilość razy i wracać do nich zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Ściągawka i Quiz

Każda mini lekcja posiada również mini ściągawkę ze wszystkimi słówkami, wyrażeniami i zasadami gramatycznymi. W każdej chwili możesz do niej wrócić i powtórzyć materiał. Swoją wiedzę możesz szybko sprawdzić rozwiązując quiz na koniec lekcji.

4 Kategorie

Biblioteka OK English zawiera 4 kursy: Słownictwo, konwersacja, gramatyki i Business English. A więc przez cały rok uczysz się bardzo wielu rzeczy, dokładnie tak jak na kursie językowym.

Kategorie

Obszerny pakiet dla każdego samouka języka angielskiego

Biblioteka OK English daje Ci dożywotni dostęp do mini lekcji video w czterech kategoriach, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i wiedzę z zakresu języka angielskiego.

Business English

Poznaj podstawowe słownictwo i wyrażenia, które pomogą Ci w porozumiewaniu się po angielsku w pracy. Dowiedz się jak napisać maila, rozmawiać przez telefon i przeprowadzić prostą prezentację.

Zobacz kurs

Konwersacja

Naucz się podstawowych dialogów w życiowych sytuacjach. Od dzisiaj będziesz mógł poradzić sobie za granicą bez problemów.

Zobacz kurs

Słownictwo

Ucz się nowych słówek i powtórz te, które już znasz. Lekcje słownictwa przygotują Cię do przyszłych konwersacji.

Zobacz kurs

Gramatyka

Powtórz i poszerz swoją znajomość czasów i konstrukcji zdaniowych z krótkimi i praktycznymi mini lekcjami.

Zobacz kurs

Cena

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z angielskim. Dołącz do nas teraz!

Biblioteka OK English

500

Dostęp przez całe życie

Bezpieczne płatności za pomocą Stripe i Przelewy24

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest Biblioteka OK English?

Biblioteka OK English jest w dużej mierze przeznaczona dla początkujących (poziom A1 do B1). Materiały zawierają takie tematy i zagadnienia, aby pomóc Ci zacząć porozumiewać się w języku angielskim.

Czego będę się uczyć?

Mini lekcje mają 4 kategorie:

  • Słownictwo: Gdzie znajdziesz słówka i wyrażenia dotyczące codziennego życia, np. Te związane z domem, czy jedzeniem.
  • Konwersacja: Gdzie ćwiczyć będziesz całe dialogi potrzebne ci do porozumiewania się za granicą, np. Jak kupić bilet na autobus, czy jak kupić znaczek na poczcie.
  • Gramatyka: Podczas tych lekcji poznasz podstawowe czasy i zasady gramatyczne w języku angielskim.
  • Business English: Te lekcje będą nieco trudniejsze, ale jak najbardziej praktyczne. Dowiesz się z nich np. jak rozmawiać przez telefon lub jak poradzić sobie z pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jak często dodawane będą nowe lekcje?

Nowe lekcje dodawane będą raz w tygodniu. Na skrzynkę emailową otrzymasz wiadomość z powiadomieniem o nowej lekcji. Oprócz tego, w ciągu roku będę starać się tworzyć dodatkowe, bonusowe lekcje. W ciągu roku więc otrzymujesz ponad 50 lekcji video ze ściągawkami.

Gdzie mogę zadać pytanie w razie wątpliwości?

Jeżeli masz wątpliwości związane z lekcją, możesz zadać pytanie w komentarzu lub na mojej grupie Facebookowej. Zawsze odpowiadam na pytania uczniów.

Kontakt

Masz nadal pytania dotyczące Biblioteki?
Wyślij mi wiadomość!

    Masz jeszcze jakieś pytania?

    Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.