O Mnie

Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę uczyć tego języka innych. Swego czasu miałam bowiem duże problemy z komunikacją po angielsku. Wypracowałam sobie jednak swoje własne metody nauczania i dzisiaj władam nim tak samo płynnie i z taką samą pewnością jak polskim.

I tego właśnie chcę nauczyć Ciebie. Moją misją jest pokazać Ci, że angielskiego można się nauczyć i można nim porozumiewać się bez większych trudności.

Około 15 lat temu wyjechałam do pracy do Wielkiej Brytanii. Moje początki tam nie należały do najlepszych. Byłam zestresowana nową pracą, nowym środowiskiem, a przede wszystkim bardzo martwiło mnie to, że komunikacja po angielsku przychodziła mi z wielką trudnością.

Byłam tak niepewna siebie, że trzymałam się tylko z Polakami, oglądałam polską telewizję i jadłam produkty tylko z polskiego sklepu. Załatwienie nawet najmniejszej sprawy było dla mnie ogromnym stresem.

Kiedy zmęczona moją dotychczasową pracą, próbowałam ją zmienić, powiedziano mi dość dosadnie: albo poprawisz angielski, albo nici z nowej pracy i lepszej płacy.

To była dla mnie pobudka.

Wtedy właśnie zmusiłam się do nauki, zmieniłam swoje podejście, otoczyłam się angielskim i w ciągu paru miesięcy mówiłam już na tyle dobrze, że bez większego trudu nawiązywałam nowe znajomości z obcokrajowcami i mogłam w końcu szukać nowej pracy.

Za mną jest prawie 15 lat w Wielkiej Brytanii i praca w najlepszych korporacjach medycznych, kurs nauczycielski, praca nauczyciela w Tajlandii i praca online dla amerykańskiej agencji językowej. Dopiero od niedawna prowadzę swoją firmę OK English i dopiero niedawno odkryłam co tak naprawdę daje mi satysfakcję: uczenie innych i wyposażanie ich w potrzebne umiejętności, aby mogli zmienić swoje życie na lepsze, tak jak ja zmieniłam kiedyś moje.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.