O nas

OK English powstało, by wspierać Cię na drodze do lepszego posługiwania się językiem angielskim. Jednak to nie wszystko. OK English zrodziło się z wewnętrznej potrzeby wspierania osób takich jak ty w zmianie nastawienia do nauki język angielskiego, przełamywania wewnętrznego strachu przed mówieniem. Wszystko po to, byś mógł wstanie zmieniać swoje życie na lepsze.

Szczerzę wierzę, że brak znajomości języka nie powinien powstrzymywać nikogo przed spełnianiem marzeń niezależnie, czy jest to zmiana pracy, czy dalekie podróże.

W OK English chcemy wspierać Twoje ambicje i towarzyszyć Ci w zdobywaniu nowych szczytów. Umożliwiamy Ci dokonanie tego na swoich własnych zasadach, oszczędzając czas i nerwy. Możesz uczyć się w wybranym przez siebie czasie z dowolnego zakątka na ziemi.

Nasi trenerzy dopasują system nauki do Twoich celów i potrzeb, byś mógł bez przeszkód spełniać swoje marzenie o swobodnej konwersacji w języku angielskim.
Poprzez treningi angielskiej konwersacji uwierzysz w siebie, wyrobisz sobie nawyk nauki i myślenia w obcym języku, poszerzysz słownictwo, uzyskasz biegłość, która pozwoli Ci aplikować o lepszą pracę lub w końcu wybrać się w daleką podróż, o której zawsze marzyłeś.

Moja historia

Jeśli powiedziałbyś mi kiedyś, że będę trenerką angielskiej konwersacji, spojrzałabym na Ciebie z powątpiewaniem.

Mimo, że spędziłam wiele lat na nauce języka, uczęszczałam na kursy i lekcje, nie wierzyłam w swoje umiejętności. Podobnie jak wielu Polaków, miałam duże problemy z pewnością siebie. Odczuwałam strach przed kompromitacją, oceną i popełnieniem błędów.

Kiedy 15 lat temu, po raz pierwszy wyjechałam za granicę, by spełnić swoje aspiracje o lepszym życiu, zorientowałam się, że największym wrogiem na drodze do moich marzeń byłam ja sama. Trudy w przełamaniu bariery językowej, skutecznie powstrzymywały mnie przed podjęciem działań.

Kiedy po kilku latach pobytu w Wielkiej Brytanii w końcu odważyłam się sięgnąć po awans, odpowiedź była jasna: Musisz poprawić swój język, inaczej nigdy nie dostaniesz lepszej pracy. To był pierwszy krok do zmiany.

Po wielu latach spędzonych za granicą nauczyłam się przełamywać własne ograniczenia i dziś posługuję się językiem angielskim równie biegle jak tym ojczystym. Uwierzyłam, że zmiana jest możliwa.

OK English jest wynikiem moich doświadczeń i chęci pomocy tym, którzy zmagają się z tą samą niepewnością. Dla tych, którzy chcą zacząć spełniać swoje marzenia o podróżach, awansie, czy poszerzaniu swoich horyzontów.

OK English pomaga doskonalić znajomość języka angielskiego i sięgać po więcej.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.