Nowość Biblioteka OK English — Mini lekcje video w zasięgu Twojej ręki. Dowiedz się więcej

O Mnie

Od ponad 5 lat motywuję innych do nauki języka angielskiego. Moją misją jest pokazać Polakom, że konwersacja po angielsku nie jest wcale trudna. Dzięki moim lekcjom online moi studenci codziennie nabierają nowych umiejętności, oraz pewności siebie, która tak potrzebna jest w nauce nowego języka.

Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę uczyć tego języka innych. Swego czasu miałam bowiem duże problemy z komunikacją po angielsku. Wypracowałam sobie jednak swoje własne metody nauczania i dzisiaj władam nim tak samo płynnie i z taką samą pewnością jak polskim.

I tego właśnie chcę nauczyć Ciebie. Moją misją jest pokazać Ci, że angielskiego można się nauczyć i można nim porozumiewać się bez większych trudności.

Około 15 lat temu wyjechałam do pracy do Wielkiej Brytanii. Moje początki tam nie należały do najlepszych. Byłam zestresowana nową pracą, nowym środowiskiem, a przede wszystkim bardzo martwiło mnie to, że komunikacja po angielsku przychodziła mi z wielką trudnością.

Byłam tak niepewna siebie, że trzymałam się tylko z Polakami, oglądałam polską telewizję i jadłam produkty tylko z polskiego sklepu. Załatwienie nawet najmniejszej sprawy było dla mnie ogromnym stresem.

Kiedy zmęczona moją dotychczasową pracą, próbowałam ją zmienić, powiedziano mi dość dosadnie: albo poprawisz angielski, albo nici z nowej pracy i lepszej płacy.

To była dla mnie pobudka.

Wtedy właśnie zmusiłam się do nauki, zmieniłam swoje podejście, otoczyłam się angielskim i w ciągu paru miesięcy mówiłam już na tyle dobrze, że bez większego trudu nawiązywałam nowe znajomości z obcokrajowcami i mogłam w końcu szukać nowej pracy.

Za mną jest prawie 15 lat w Wielkiej Brytanii i praca w najlepszych korporacjach medycznych, kurs nauczycielski, praca nauczyciela w Tajlandii i praca online dla amerykańskiej agencji językowej. Dopiero od niedawna prowadzę swoją firmę OK English i dopiero niedawno odkryłam co tak naprawdę daje mi satysfakcję: uczenie innych i wyposażanie ich w potrzebne umiejętności, aby mogli zmienić swoje życie na lepsze, tak jak ja zmieniłam kiedyś moje.