O nas

OK English powstało, by wspierać Cię na drodze do lepszego posługiwania się językiem angielskim. Jednak to nie wszystko. OKEnglish zrodziło się z wewnętrznej potrzeby wspierania osób takich jak ty w zmianie nastawienia do nauki język angielskiego, przełamywania wewnętrznego strachu przed mówieniem. Wszystko po to, byś mógł/a zmieniać swoje życie na lepsze.

Szczerze wierzymy, że brak znajomości języka nie powinien powstrzymywać nikogo przed spełnianiem marzeń niezależnie, czy jest to zmiana pracy, czy dalekie podróże.

W OK English chcemy wspierać Twoje ambicje i towarzyszyć Ci w zdobywaniu nowych szczytów. Umożliwiamy Ci dokonanie tego na Twoich własnych zasadach, oszczędzając czas i nerwy. Możesz uczyć się w wybranym przez siebie czasie z dowolnego zakątka na Ziemi.

Nasi trenerzy dopasują system nauki do Twoich celów i potrzeb, byś mógł/-a bez przeszkód spełniać swoje marzenie o swobodnej konwersacji w języku angielskim.
Poprzez treningi angielskiej konwersacji uwierzysz w siebie, wyrobisz sobie nawyk nauki i myślenia w obcym języku, poszerzysz słownictwo, uzyskasz biegłość, która pozwoli Ci aplikować o lepszą pracę lub w końcu wybrać się w daleką podróż, o której zawsze marzyłeś/marzyłaś.


Poznaj naszych Trenerów

Nasi Trenerzy pochodzą z USA, UK i Południowej Afryki.

Są to osoby wysoce wyszkolone w uczeniu osób, których angielski nie jest pierwszym językiem. Posługują się nowoczesnymi i skutecznymi metodologiami, aby pomóc Tobie w nauce angielskiej konwersacji.

Alana
Wielka Brytania
Bernie
Australia
Chase
Stany Zjednoczone
Jaco
Południowa Afryka
Rose
Południowa Afryka
William
Stany Zjednoczone

Parę słów o mnie

Nazywam się Joanna Horanin (ale mów mi Asia) i jestem założycielką OKEnglish.

Moją szkołę otworzyłam, bo kiedyś sama miałam problemy z językiem angielskim i barierą językową. Strach i zażenowanie powstrzymywały mnie przed mówieniem, a przez to także niejako zmusiły do podjęcia się gorszych prac i życia na niższym poziomie.

Dzięki pracy i systematyczności pokonałam swoje słabości i dzisiaj pokazuję innym, że angielski to język łatwy, przyjemny i każdy może nim władać biegle i płynnie.

Chcę pomóc także i Tobie!

W OKEnglish dokładamy wszelkich starań, abyś mówił/mówiła bez strachu i skrępowania.

Sprawdź naszą ofertę i zacznij zmieniać angielski na DOBRE!

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.