Bootcamp OK English Styczeń 2020

Rozkręć swój angielski w 4 tygodnie!

Intensywny kurs angielskiej konwersacji z native speakerem pomoże Ci przełamać wewnętrzną barierę przed mówieniem, rozwinąć słownictwo, poprawić gramatykę i w końcu zacząć mówić po angielsku bez skrępowania!

Nasza załoga

Najlepsi trenerzy do Twoich usług

Z naszymi wykwalifikowanymi trenerami angielskiej konwersacji, Twoja językowa transformacja będzie gwarantowanym sukcesem.

Alana

Wielka Brytania

Guru cierpliwości, anioł, a nie nauczyciel. Alana pochodzi z południa Wielkiej Brytanii. Uczy osoby dorosłe ogólnej konwersacji, ale bardzo lubi także uczyć szeroko pojętego Business English. Przy Alanie cały Twój stres od razu zniknie! Zostały 2 miejsca na Bootcamp z Alaną.

Jean

Południowa Afryka

Wyluzowany, dowcipny i otwarty. Jean sprawia, że nauka angielskiego to sama przyjemność. Jego treningi wycisną z Ciebie siódme poty, ale też pozwolą Ci oswoić się z językiem. Dzięki nim w końcu nauczysz się mówić bez skrępowania. Zostało jedno miejsce na Bootcamp z Jean'em.

Karen

Stany Zjednoczone

Karen swoim uśmiechem i otwartością pokona największe nerwy i skrępowanie. Jest niezwykle cierpliwą, wyrozumiałą i entuzjastyczną trenerką, która nauczy Cię sprawnie i szybko biegłego posługiwania się językiem. Jej zajęcia sprawią, że angielski stanie się dla Ciebie przyjemnością, a przestanie być utrapieniem. Zostały 2 miejsca na Bootcamp z Karen.

Dzięki Bootcampowi z native speakerem

 • Poczujesz, że w końcu robisz postępy.
 • Przełamiesz bariery w mówieniu po angielsku.
 • Pokonasz zażenowanie w rozmowie z obcokrajowcem.
 • Będziesz uczył się efektywniej i intensywniej - szybciej zobaczysz efekty.
 • Wzbogacisz słownictwo i poznasz dogłębniej gramatykę.

Zapisy już trwają!
Bootcamp rozpoczynamy 6-go stycznia!

Czujesz strach przed rozmową?

Nie jesteś sam! Wielu Polaków przeżywa to samo. Dzięki naszemu Bootcampowi będziesz mógł w końcu przełamać strach i barierę przed mówieniem. Czasami warto wskoczyć na głęboką wodę.

Chcesz brzmieć bardziej naturalnie?

Koniec z wyuczonym językiem i sztywnymi frazami, których nikt nie używa. Native speaker nauczy Cię mówić w naturalny sposób. Dzięki intensywnemu treningowi w OK English poprawi się Twoja wymowa, słownictwo i gramatyka.

Czujesz, że utknąłeś w miejscu?

Jesteś ciągle na tym samym poziomie. Wkładasz w naukę mnóstwo pracy, ale nadal nie robisz postępów. Native speaker pomoże Ci przeskoczyć na kolejny poziom zaawansowania. Nareszcie zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy.

Masz ochotę zanurzyć się w języku?

Imersja językowa działa i jest skuteczna! Bootcamp pozwoli Ci na totalne zanurzenie w języku przez 4 tygodnie. Czeka Cię wytężona praca przez słuchanie, czytania i, przede wszystkim, mówienie tylko i wyłącznie po angielsku!

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Intensywny kurs językowy - spotykasz się 4 razy w tygodniu!
 • 16 godzin konwersacji z native speakerem (każde zajęcia trwają 45 minut)
 • Kontakt z native speakerem także poza zajęciami, w razie pytań i wątpliwości
 • Zajęcia dobrane do Twoich potrzeb i zainteresowań
 • Materiały autentyczne dobrane indywidualnie do Twojego poziomu
 • Dostęp do grupy językowej OK English i comiesięcznych webinarów językowych
 • Dostęp do 100 lekcji video w Bibliotece OK English

Ceny

Niezwykła wartość, dobra cena

Kto pierwszy, ten lepszy! Wykup Bootcamp przed 16-tym grudnia, a otrzymasz 200 Złotych rabatu. Na co czekasz?

Bootcamp OK English

Early Bird

20001800

Nie musisz decydować się na lekcje teraz. Nie jesteś pewien czy lekcje są dla Ciebie? Chciałbyś umówić się na konsultację z nauczycielem? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my skontaktuje się z Tobą emailowo lub przez telefon. Wypełnij krótki formularz, abyśmy mogli porozmawiać.

(Twoje dane są z nami bezpieczne i posłużą nam tylko, aby skontaktować się z Tobą w sprawie Bootcampu. Zapewniamy, że nie będą wykorzystywany do innych działań marketingowych i zostaną usunięte po podjęciu przez Ciebie decyzji w sprawie Bootcampu).

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.