Bootcamp OK English Październik 2020

Mission Possible!

4-tygodniowy intensywny trening angielskiej konwersacji z native speakerem, który totalnie zmieni Twoje podejście do języka.

Nasza załoga

Najlepsi trenerzy do Twoich usług

Pomagamy spełniać ambicje i marzenia dzięki nauce angielskiej konwersacji. Wspieramy Cię w pokonywaniu wewnętrznej bariery w osiąganiu zamierzonych celów.

Alana

Wielka Brytania

Guru cierpliwości, anioł, a nie nauczyciel. Alana pochodzi z południa Wielkiej Brytanii. Uczy osoby dorosłe ogólnej konwersacji, ale bardzo lubi także uczyć szeroko pojętego Business English. Przy Alanie cały Twój stres od razu zniknie!

Jean

Południowa Afryka

Wyluzowany, dowcipny i otwarty. Jean sprawia, że nauka angielskiego to sama przyjemność. Jego treningi wycisną z Ciebie siódme poty, ale też pozwolą Ci oswoić się z językiem. Dzięki nim w końcu nauczysz się mówić bez skrępowania.

Karen

Stany Zjednoczone

Karen swoim uśmiechem i otwartością pokona największe nerwy i skrępowanie. Jest niezwykle cierpliwą, wyrozumiałą i entuzjastyczną trenerką, która nauczy Cię sprawnie i szybko biegłego posługiwania się językiem. Jej zajęcia sprawią, że angielski stanie się dla Ciebie przyjemnością, a przestanie być utrapieniem.

Daniel

Wielka Brytania

Daniel (lub po prostu Dan) to energiczny trener z UK, który swoim humorem i pozytywnym nastawieniem pomoże każdemu w przełamaniu barier przed mówieniem. Obieżyświat, podróżnik, ale przede wszystkim nauczyciel. Posiada paroletnie doświadczenie w uczeniu online i w klasie. Z Danem angielski stanie się przyjemnością!

Dzięki Bootcampowi z native speakerem

 • Poczujesz, że w końcu robisz postępy.
 • Przełamiesz bariery w mówieniu po angielsku.
 • Pokonasz zażenowanie w rozmowie z obcokrajowcem.
 • Będziesz uczył się efektywniej i intensywniej - szybciej zobaczysz efekty.
 • Wzbogacisz słownictwo i poznasz dogłębniej gramatykę.
 • W końcu ruszysz na podbój świata! Z angielskim możesz więcej!

Trzecia edycja kursu rusza w październiku 2020. Zapisz się na listę zainteresowanych!

Czujesz strach przed rozmową?

Wiele Polaków ma problem z przełamaniem bariery w mówieniu, boryka się ze strachem i wstydem. Nasz intensywny trening angielskiej konwersacji to kolejny krok, by osiągnąć biegłość w mówieniu, byś w końcu zaczął mówić bez skrępowania.

Chcesz w końcu zacząć mówić po angielsku?

Bootcamp to 4-tygodniowy intensywny trening angielskiej konwersacji z native speakerem. Dzięki spersonalizowanym lekcjom z trenerem z Anglii, Stanów lub Afryki Południowej, rozruszasz swój angielski i nabierzesz biegłości. W miesiąc zobaczysz niesamowite efekty!

Pragniesz znowu wrócić do nauki języka?

Nie uczyłeś się od lat i teraz właśnie podjąłeś decyzję o nauce? Super! Nasi trenerzy przygotują program treningowy, który pomoże Ci bezstresowo powrócić do języka angielskiego. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie nauki!

Szukasz kursu szytego na miarę?

Nasi trenerzy dostosowują zajęcia do Twojego poziomu, Twoich celów językowych i tego, co jest Ci potrzebne. Wspieramy Cię na każdym etapie nauki. Śledzimy Twoje postępy i skupiamy się na tym, co jest Ci faktycznie potrzebne.

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Intensywny kurs językowy - spotykasz się 4 razy w tygodniu!
 • 16 godzin konwersacji z native speakerem (każde zajęcia trwają 45 minut).
 • Kontakt z native speakerem także poza zajęciami, w razie pytań i wątpliwości.
 • Zajęcia dobrane do Twoich potrzeb i zainteresowań.
 • WARM UP - ćwiczenia rozgrzewające na 3 tygodnie przed kursem (tylko w ofercie EARLY BIRD) - Warte 500 Złotych.
 • Materiały autentyczne dobrane indywidualnie do Twojego poziomu.
 • Dostęp do grupy językowej OK English i comiesięcznych darmowych materiałów - Wart 1000 Złotych za cały rok.
 • Dostęp do 100 lekcji video w Bibliotece OK English - Wart 250 Złotych.

Opinie klientów

Do Bootcampu przystąpiłem, bo chciałem poczuć się pewniej w rozmowie. Mój nauczyciel od samego początku rozumiał moje potrzeby. Rozmawialiśmy przez cały czas, a prace domowe swoją wartością przekroczyły moje oczekiwania. Bootcamp nie tylko podniósł moją pewność siebie, ale także zmotywował mnie do dalszego działania.

Artur Kulig

Przed Bootcampem odczuwałam spore zażenowanie i strach przed rozmową po angielsku. Do tego nie potrafiłam się skupić na tym, co mówił mój rozmówca. Chciałam także sprawdzić swój poziom i wzbogacić słownictwo.

Bootcamp na pewno pozwolił mi przełamać bariery przed mówieniem. Wiem, że zostanę zrozumiana. Nie wstydzę się pytać o powtórzenie, jeżeli czegoś nie rozumiem. Rozumiem też o wiele więcej.

Magdalena Golub

Moim największym problemem był brak pewności siebie. Teraz czuje się super. Podczas rozmowy nie stresuję się, a jak czegoś nie wiem to sprawdzam bez żadnych wyrzutów sumienia. Po Bootcampie całkowicie zmieniło się moje podejście do języka i nauki. Bardziej wyluzowałam i się już tak nie spinam. Native speaker nie gryzie.

Edyta Kuś

Kiedy przystępowałam do Bootcampu, nie potrafiłam za bardzo rozumieć ze słuchu. Trudno mi było skupić się na tym, co mówił rozmówca. Czułam też przez to blokadę i zażenowanie przed mówieniem.

Jestem zachwycona moją trenerką i jej sposobem nauczania. To jest nie tylko sympatyczna osoba, ale także niezwykła nauczycielka. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Bootcamp!

Po miesiącu czuję znaczne postępy. Mogę rozmawiać na lekkie tematy bez żadnych problemów. Na pewno poprawiła się moja płynność w mówieniu.

Agnieszka Pietruszewska

Ceny

Niezwykła wartość, dobra cena

Mission Possible - Twoja zmiana na końcu języka!

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.