Bootcamp Mission Possible to intensywny kurs angielskiego z native speakerem. Indywidualnie dobrany kurs do Twoich potrzeb pozwoli Ci rozkręcić angielski w miesiąc! Sprawdź jak on działa!

Nasz kurs angielskiego z nativem jest zaprojektowany tak, aby dać Ci okazję do rozmowy i rozwinięcia skrzydeł. Naszym zadaniem jest nauczenie Cię mówić bez wstydu i zażenowania, a dzięki temu miesięcznemu kursowi i intensywnej pracy będziesz w stanie osiągnąć właśnie to!

Jeżeli więc:

  • Chcesz w końcu mówić po angielsku
  • Pragniesz przełamać bariery przed mówieniem
  • Masz konkretne plany (podróże, awans w pracy) i do ich spełniania potrzebny jest Ci angielski
  • Chcesz mieć kontakt z językiem
  • Nie masz zamiaru się już wstydzić przez to jak mówisz

to ten kurs na pewno jest dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Jak i dlaczego powstał Bootcamp Mission Possible?

Bootcamp powstał w 2019 roku.

Jako nauczycielka i założycielka szkoły angielskiego od dość dawna uczę się tajskiego. Pewnego razu postanowiłam zrobić sobie sama Bootcamp tego języka. Codziennie robiłam krótkie lekcje z nativem. Oprócz tego, sama powtarzałam materiał, a poza lekcjami słuchałam podcastów, oglądałam filmy i starałam się zanurzyć w języku.

Po 4 tygodniach efekt był niesamowity! Rozmowa przychodziła mi o wiele łatwiej i płynniej. Pomyślałam sobie więc – dlaczego nie zrobić tego samego z angielskim dla moich uczniów.

Bootcamp to kurs z nativem, a nie z polskim nauczycielem. Dlaczego? Uważam, że jeżeli efekty chcesz widzieć szybciej, warto spróbować takich zajęć, aby przełamać bariery i pozbyć się strachu w parę dni, a nie w parę lat. Rozmowa z nativem powoduje także, że po prostu zmuszeni jesteśmy operować językiem angielskim. Tutaj nie mamy wyboru. Rozwija to w nas więc biegłość i koncentrację.

Naszym celem w OK English jest nauczyć naszych uczniów mówić i dać im odpowiednie narzędzia do tego, aby mogli porozumiewać się biegle i bez skrępowania. Bootcamp ten proces nieco przyspiesza i sprawia, że uczniowie odnajdują w sobie motywację i siłę, aby używać języka angielskiego na codzień.

Kto uczy w Bootcampie Mission Possible?

Nasi trenerzy pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Południowej Afryki. To osoby z doświadczeniem i wykształceniem, które uczyły już wszystkie poziomy i wszystkie grupy wiekowe.
Większość z nich pracuje ze mną już od dłuższego czasu, a więc wiedzą dokładnie z czym zmagają się nasi uczniowie i jakie mają problemy.

Staram się także wybierać trenerów, którzy są ciekawymi ludźmi, którzy pracowali i mieszkali już w wielu krajach na świecie. Dzięki temu lekcje są przyjemne i ciekawe, a uczeń może się także dowiedzieć czegoś ekstra o innych krajach, narodowościach i kulturach.

Czy Bootcamp Mission Possible jest dla Ciebie?

Jak już wspomniałam, Bootcamp jest dla tych, którzy chcą przełamać bariery, pragną mówić po angielsku lub chcą mieć z nim kontakt.

A co z poziomem?

Do Bootcampu może przystąpić każdy, kto jest na poziomie A1-A2 i wyżej. A więc, musisz znać podstawy, aby się przyłączyć. Jeżeli nie znasz swojego poziomu, zrób ten test.

I nie martw się, że nie będziesz w stanie się porozumieć! Nasi native speakerzy to osoby doświadczone i wyszkolone pod względem nauczania innych języka angielskiego. Potrafią wykorzystać narzędzia internetowe, oraz swoją wiedzę i kompetencje w taki sposób, aby pomóc Ci w porozumiewaniu się.

Sprawdź czy dasz sobie radę na lekcjach z native speakerem.

Początek Bootcampu – Rekrutacja

Aby zgłosić się na Bootcamp Mission Possible, musisz po prostu wejść na stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ja skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Przez telefon lub Skype przedyskutujemy Twoje cele językowe, Twoje potrzeby i to, czego chcesz się nauczyć. Dokładnie wypytam Cię o to jak dotąd uczyłeś się angielskiego i dlaczego chcesz się go uczyć.

Jeżeli potrafisz określić swój poziom – świetnie. Jeżeli nie, zrób powyższy test. Ja podczas naszej rozmowy również mogę go szybko ocenić.

Na końcu, ustalimy jakie godziny będą dla Ciebie odpowiednie, a ja przypiszę Ci trenera, który przeprowadzi Cię przez cały proces nauki.

Po konsultacji prześlę Ci dane do przelewu. Jak tylko otrzymam wpłatę, dostaniesz ode mnie potwierdzenie i zostaniesz oficjalnie członkiem OK English!

Od rekrutacji do Bootcampu

Przed startem kursu, wysyłam wszystkim kursantom rozgrzewki, czyli ćwiczenia do samodzielnej nauki. Są one podzielone na dwie części – dla początkujących i od poziomu B1.
Rozwijają one słownictwo i gramatykę, a także dają szansę na wysłanie mi nagrania z krótką wypowiedzią.

W pakiecie otrzymujesz również kursy online, które przeznaczone są dla osób początkujących lub dla tych, którzy potrzebują odświeżenia informacji.
Kursy możesz robić we własnym zakresie.

Początek Bootcampu Mission Possible

Twoje pierwsze zajęcia mogą być nieco stresujące. Jeżeli nigdy nie miałeś kontaktu z native speakerem, być może będziesz się stresować.
Po pierwszym treningu poczujesz się tak jak po ciężkiej rozmowie kwalifikacyjnej z tą tylko różnicą, że my nie wystawiamy Ci oceny, a nie jesteśmy tutaj, aby Ci służyć i sprawić, że angielski będzie dla Ciebie przyjemnością.

Drugi trening będzie o wiele lepszy, a następne będą coraz przyjemniejsze.

Zajęcia grupowe i webinary

W trakcie kursu uczniowie spotykają się ze swoimi trenerami 16 razy, czyli 4 razy w tygodniu. Oprócz tego, mają okazję wziąć udział w 4 lekcjach grupowych, w czasie których dyskusja toczy się na wybrane przez trenera tematy. Uczniowie mogą rozwijać słownictwo i gramatykę, ale przede wszystkim przełamują nerwy przed mówieniem przed innymi osobam.

Czego uczyć się będziesz w czasie kursu?

Tego Ci powiedzieć nie mogę. Dlaczego? Bo każdy uczeń otrzymuje inny zestaw tematów i ćwiczeń na mówienie. Wszystko dostosowujemy do Ciebie, do Twojego poziomu i tego, co chcesz osiągnąć.

Jeżeli więc, chcesz lepiej posługiwać się angielskim w pracy, przygotujemy dla Ciebie tematy związane z Business English. Jeżeli marzysz o tym, aby przeprowadzić rozmowę o pogodzie, trener przyszykuje dla Ciebie właśnie takie lekcje, które pozwolą Ci ćwiczyć niezobowiązującą konwersację.

Mogę jedynie obiecać Ci i powiedzieć, że uczyć się będziesz mówienia, konwersacji, władania językiem, wdrażania teorii w życie. Treningi w Bootcampie skupiają się tylko na tym, abyś miał kontakt z żywym językiem, w normalnej konwersacji.

Raporty i monitoring Twoich postępów

Po pierwszych zajęciach otrzymasz od trenera szczegółowy raport, który podsumowywać będzie Twoje umiejętności. Zobaczysz co w czasie zajęć zrobiłeś dobrze, co źle i co musisz zrobić, aby osiągnąć swój cel.

Podobny raport otrzymasz po dwóch tygodniach i na końcu Bootcampu.

Ja będę bardzo blisko monitorować to, co robisz na zajęciach. Drogą emailową będę pytać o Twoje wrażenia. Będę także do Twojej dyspozycji, jeżeli potrzebować będziesz dodatkowej pomocy.

Co osiągniesz po miesiącu treningów

Nasi uczniowie po miesiącu mówią, że:

  • W końcu uwierzyli w siebie
  • Przestali się bać mówić po angielsku
  • Zrozumieli na jakim są poziomie i ile jeszcze muszą się nauczyć
  • Rozwinęli swoje słownictwo, poprawili gramatykę i wymowę
  • Poprawili swoją biegłość i płynność językową

Bootcamp – A potem co?

Bootcamp Mission Possible odbywa się tylko 2-3 razy do roku. Poza Bootcampem organizujemy zajęcia 1:1 z nativem, które odbywają się raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu.

Po Bootcampie masz szansę zostać ze swoim trenerem, zmienić go lub całkiem zrezygnować z nauki.

Po ukończonym kursie otrzymujesz również certyfikat.

Chcesz zapisać się na Bootcamp Mission Possible?
Wejdź tutaj, wypełnij formularz i poczekaj na mój telefon.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.