Szukasz pracy lub chcesz znaleźć nowe stanowisko i potrzebny jest Ci do tego język angielski? Nie wiesz czy mówisz po angielsku odpowiednio dobrze, aby móc wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku? Wysłuchaj naszej rozmowy z Weroniką Kotyzą, Specjalistką ds. Rekrutacji, i dowiedz się jak rozwiać te wszystkie wątpliwości.

Nasza ekspertka, Weronika, pracuje w firmie rekrutacyjnej Talent Place, gdzie prowadzi projekty rekrutacyjne dla klientów z branży bankowości. Jej misją jest pomagać kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a firmom zatrudniać najlepsze osoby na rynku.

Do naszej rozmowy zaprosiłam ją, aby odpowiedziała na parę ważnych pytań z zakresu rekrutacji i znajomości języka angielskiego.

Z tej rozmowy dowiesz się:

  • Jakich narzędzi używać, aby znaleźć nową pracę?
  • Jak być kandydatem nie do odrzucenia?
  • Jak zrobić autoanalizę przed rozmową?
  • Jak przygotować się do rozmowy po angielsku?
  • Co zrobić kiedy na rozmowie po angielsku nagle zabraknie Ci słów lub nie zrozumiesz pytania?
  • Jak prowadzić profil na LinkedInie?

Więcej o Weronice:

Weronika Kotyza (Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu) – znana również jako Werka Rekruterka, specjalista z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Swoją przygodę z HR rozpoczęła w Talent Place, gdzie zdobywała doświadczenie zarządzając zespołem zdalnych rekruterów. Dziś prowadzi projekty rekrutacyjne dla klientów z branży bankowości.
Jej największą pasją jest praca z ludźmi i pomoc kandydatom w znalezieniu wymarzonego miejsca pracy. Po pracy uwielbia chodzić na długie spacery wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Zaproś Weronikę do swojego grona kontaktów na LinkedIn.

Więcej o Talent Place:

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o crowdstaffing. Dzięki międzynarodowej społeczności ekspertów skutecznie łączymy kandydatów, pracodawców i rekruterów, aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał.
Jest częścią Everuptive Group, dostawcy skutecznych rozwiązań dla biznesu, działających w oparciu o potencjał Internetu i nowoczesnych technologii. Należą do niej również Skillveo – platforma szkoleniowa dla firm oraz Notatek.pl – platforma edukacyjna dla studentów.

Strona Talent Place
Kursy i oferta Talent Place

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.