Edyta Leśniewska z HC Advisor była moim kolejnym gościem w ramach wywiadów z ekspertami – OK English Lift. Zaprosiłam ją do rozmowy, aby powiedziała nam i doradziła jak zmienić pracę i zadbać o swoją karierę.

Edyta jest doradcą HR i prowadzi agencję rekrutacyjną, w której pomaga pracownikom i pracodawcom w procesach HR i rekrutacyjnych.

Otrzymuj najlepsze informacje, motywację i porady na temat języka angielskiego. Przyłącz się do społeczności OK English!
Zapisz się na cotygodniowy newsletter i przełam swoje bariery językowe.

* indicates required

Chciałabym wysyłać Ci w przyszłości newslettery z poradami dotyczącymi nauki języka, a także ze zniżkami i ofertami na produkty i zajęcia w OK English. Czy zgadzasz się na otrzymywanie takich informacji?

Zawsze możesz wypisać się z newslettera klikając na 'unsubscribe’.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Podczas naszej rozmowy poruszyłyśmy wiele tematów, m.in:

  • Jak zmienił się rynek pracy w ostatnim czasie?
  • Jak można podwyższać swoje kwalifikacje na bieżąco?
  • Jak wykorzystywać social media w poszukiwaniu pracy?
  • Jak przygotować swoje CV?
  • Jak przygotować się do rozmowy po angielsku?
  • Jakie certyfikaty trzeba posiadać, aby otrzymać pracę za granicą?
  • Jak opanować nerwy na rozmowie o pracę?

Całą rozmowę obejrzysz tutaj:

Zajrzyj także do bardzo szczegółowego postu, jaki napisała dla nas Edyta o tym jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Chcesz skontaktować się z Edytą? Znajdziesz ją tutaj:

Strona
Facebook
Instagram
LinkedIn

Poznaj podstawy Business English. Ucz się sam, we własnym zakresie. Przyłącz się do Biblioteki OK English i zacznij działać teraz!

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.