Natalia pracuje w małym przedsiębiorstwie i równocześnie studiuje ekonomię. Kocha podróże, kontakt z naturą, spotkania z przyjaciółmi, jazdę na rowerze i reportaże z przeróżnych miejsc na świecie. Angielskiego zaczęła uczyć się dwa lata temu. Za nią Bootcampy i zajęcia 1:1 z native speakerami. Oto jak Natalia pracuje nad angielskim i udoskonala swoje umiejętności.

Trudne początki – Przed zajęciami z OK English

Natalia uczyła się języka w szkole, ale przez ciągłe zmiany nauczycieli i ciągle powtarzający się program nauczania robiła słabe postępy.

Nauka polegała na dobrym napisaniu testu czy egzaminu. Sytuacja zmieniła się gdy trafiłam na profil OKEnglish na YouTubie. Już po pierwszym filmiku zaraziłam się chęcią do rozwijania swoich umiejętności. Zobaczyłam, że angielski może otworzyć drogi do podróżowania czy rozmawiania z klientami bez krępacji. Stresowałam się pierwszymi konsultacjami – zupełnie niepotrzebnie. Asia określiła mój poziom i powiedziała, że śmiało mogę rozpocząć lekcje z Native Speakerem – i był to strzał w 10! Lekcje z Nativami podbudowały moją pewność siebie i rozwinęły chęć podnoszenia umiejętności konwersacji

Natalia Korzeniewska

Największym problemem dla Natalii była bariera językowa. Bała się wyśmiania. Jej zmorą była także gramatyka i poprawna konstrukcja zdań.

Angielskiego uczę się niemal całe życie, jednak dopiero blisko 2 lata temu zauważyłam, że ta nauka nic nie wnosi do mojego życia i wtedy trafiłam do OKEnglish. Za mną cotygodniowe lekcje z Native Speakerem, a także dwa Bootcampy. Moje postępy najbardziej widzę przy braku zażenowania, gdy rozmawiam z kimś po angielsku, nie zastanawiam się kilka minut jakiego słowa mogłabym użyć, czy jak napisać zdanie. 

Natalia Korzeniewska

Nauka angielskiego z native speakerami

Angielskiego Natalia używa codziennie – w pracy i w życiu prywatnym. Nie czuje już skrępowania i wiem, że nie może być nigdy perfekcyjnie (choć na pewno chciałaby, aby tak było).

Przyszła do nas, bo potrzebowała poprawić angielski i czuć się z nim swobodnie. Język ten jest niezwykle dla niej ważny. Dzięki zajęciom z native speakerami Natalia czuje się o wiele swobodniej.

Lekcje w OKEnglish to czysta przyjemność! Wszyscy trenerzy, z którymi miałam lekcje byli niezwykle mili i profesjonalni. Nigdy nie czułam skrępowania, dzięki przyjaznej atmosferze. Największym atutem jest to, że lekcje dostosowane są do moich potrzeb i zainteresowań. Przyjazność, wyrozumiałość, elastyczność – to cechy, które wyróżniają OK English na tle innych szkół.

Natalia Korzeniewska

Jak uczyć się angielskiego – Porady Natalii

Natalia pracuje, studiuje, ma swoje życie i hobby. Ciężko jest więc czasami łączyć naukę z życiem codziennym. Jak ona to robi, że od dwóch lat nieustannie pracuje nad językiem.

Angielskiego uczę się głównie podczas lekcji konwersacji i odrabiania prac domowych, oglądam również krótkie filmiki po angielsku, filmy OKEnglish na YouTubie i najważniejsze – nie unikam możliwości rozmowy lub napisania maila po angielsku w pracy. 

Natalia Korzeniewska

Natalia mówi, że traktuje lekcje jako coś przyjemnego, jako odskocznię od codzienności, co również na pewno przyczynia się do tego, że systematycznie uczy się i nie przerywa zajęć.

Dla osób, które boją się i krępują mówić po angielsku, Natalia ma jedną radę.

Powiedziałabym – “Hej, byłam w tym samym miejscu, co Ty i jestem żywym dowodem na to, że się da! :)”

Natalia Korzeniewska

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.