Lekcje języka angielskiego online

Przełam bariery!
Mów po angielsku!

Popraw swój angielski dzięki lekcjom 1 na 1 przez Skype z lektorem na żywo i indywidualnie dobranym programem.

Witaj w OK English, gdzie uczysz się mówić po angielsku! Nasze lekcje zostały stworzone tak, aby wyposażyć Cię w niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci na posługiwanie się językiem sprawnie i bez kompleksów. Lekcje konwersacji są w pełni spersonalizowane. Pracujemy nad tym, co Ty chcesz osiągnąć i nie marnujemy czasu na nudę!

Wstydzisz się i krępujesz mówić?

Nie jesteś sam. Wielu Polaków przeżywa to samo. Dlatego w OK English oprócz standardowych lekcji, pracujesz także nad Twoją pewnością siebie. Dzięki nam w końcu przełamiesz strach przed mówieniem i przełamiesz wewnętrzną barierę językową.

Gramatyka i słówka są twoją zmorą?

Koniec z wkuwaniem słówek i nudnymi zadaniami z gramatyki. Z nami ćwiczysz konwersację, przez co również szybciej zapamiętujesz nowe zwroty i słowa, a także ćwiczysz nowe struktury gramatyczne. Uczysz się efektywniej i bardziej naturalnie.

W końcu chciałbyś osiągnąć biegłość?

Uczysz się od dawna, ale jakoś nigdy nie jesteś w stanie dojść do biegłości? Sporo osób ma przeżywa to samo. Problem często leży w nieumiejętnym zarządzaniu czasem nauki. W OK English pomożemy Ci się zorganizować i pokażemy jak powinieneś pracować, aby uczyć się efektywnie.

Pragniesz być niezależny od innych?

W pracy zawsze musisz prosić o pomoc w tłumaczeniu, na wakacjach wysyłasz męża lub żonę, aby porozmawiali z recepcjonistą. Nie jeździsz na konferencje za granicę, bo się wstydzisz mówić. W OK English pomożemy Ci w końcu być niezależnym! Dzięki nam świat stanie przed Tobą otworem!

Team

Nauczyciele OK English

W OK English znajdziesz nauczycieli, którzy rozumieją Twoje potrzeby. Chcemy pomóc Ci w przełamaniu Twoich wewnętrznych barier językowych i nauczyć Cię mówić po angielsku bez strachu i zażenowania.

Joanna

Cześć! Mam na imię Asia i jestem założycielką OK English

Od ponad 5 lat motywuję innych do nauki języka angielskiego. Moją misją jest pokazać Polakom, że konwersacja po angielsku nie jest wcale trudna.

W szkole OK English oferuję lekcje dla osób, które zmagają się z wewnętrzną barierą w mówieniu po angielsku i którzy marzą o tym, aby w końcu zacząć mówić.

Zamów bezpłatną konsultację ze mną i razem przedyskutujmy Twoje potrzeby.

Sprawdź ofertę

Alana

Alana pochodzi z południa Wielkiej Brytanii. Jej konikiem jest właśnie Business English. Pomaga osobom dorosłym z przeróżnych dziedzin (IT, obsługa klienta, marketing, reklama) podnieść kwalifikacje i osiągnąć biegłość w języku angielskim. Jej uczniowie pracują w dużych korporacjach lub prowadzą własne biznesy i dzięki jej lekcjom osiągają swoje zawodowe cele. Lekcje z Alaną otworzą przed Tobą nowe możliwości!

Daniel

Daniel to Brytyjczyk z wielkim poczuciem humoru. Uwielbia poznawać ludzi, a uczenie daje mu właśnie tę szansę. Dan nauczy Cię mówić po angielsku bezboleśnie i bezproblemowo. Lekcje z nim to sama przyjemność.

Jean

Jean jest native speakerem z Południowej Afryki. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w uczeniu online i w klasie. Jego pasja nauczania innych daje mu szczególny wgląd w problemy, z jakimi borykają się jego uczniowie. Razem z Jeanem podniesiesz swoje umiejętności angielskiej konwersacji na najwyższy poziom.

James

Niamh pochodzi z Irlandii. Jest spokojną, wyrozumiałą nauczycielką, która sama uczy się języków przez co rozumie problemy z jakimi borykają się jej uczniowie. Niamh uczy konwersacji przez wdrażanie teorii w praktykę. Z nią wyluzujesz się i zaczniesz mówić bez strachu!

Niamh

James pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jest osobą niezwykle cierpliwą i entuzjastycznie nastawioną do swojej pracy. Jego misją jest nauczyć Cię mówić po angielsku bez stresu.

Co otrzymujesz w pakiecie?

Opieka osobistego lektora

Lekcje odbywają się w trybie 1:1. Twój lektor przez cały czas trwania kursu poświęca 100% uwagi Tobie i Twoim potrzebom. Każda lekcja dopasowywana jest do Ciebie do tego, co Ty chcesz osiągnąć. Do naszych uczniów podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, abyś mógł zobaczyć efekty swojej pracy.

Materiały autentyczne

Zapomnij o nudnych ćwiczeniach gramatycznych i wkuwaniu słówek. Na naszych lekcjach posługujemy się materiałami autentycznymi, które pomagają Ci w bardziej naturalnej i efektywnej nauce angielskiego. Czytasz, słuchasz i dyskutujesz na tematy, które są ważne i rozwijają Twoją znajomość angielskiego. Tutaj nie ma czasu na nudę!

Ocena pracy przez email

Po każdej lekcji otrzymujesz od nas raport, który podsumowuje Twoją pracę na lekcji. Znajdziesz tam nie tylko zdania, które zbudowałeś dobrze, ale również to, nad czym jeszcze musisz popracować. Dokładamy także listę słówek, wyrażeń i wytłumaczenie gramatyki, które pojawiły się na lekcji. Dzięki temu wiesz jak się uczysz i podążasz za określonym planem.

Praca domowa

Nie oszukujmy się, dzięki samym lekcjom nie nauczysz się angielskiego. Musisz pracować w domu. Po każdych zajęciach Twój lektor wyśle Ci zadania, które mają na celu rozwinięcie Twoich umiejętności i utrwalenie słownictwa i gramatyki. Dzięki pracy samodzielnej otaczasz się bardziej językiem i uczysz się szybciej.

Efekty kształcenia

Kiedy zobaczysz rezultaty?

Lekcje w OK English są niezwykle efektywne. Dzięki Twojej pracy i naszym nauczycielom rezultaty zobaczysz już po paru miesiącach.

3 miesięcy

Przełamujesz bariery i czujesz się pewniej. Teraz potrafisz przeprowadzić luźną konwersację na niezobowiązujące tematy.

6 miesięcy

Czujesz się pewnie w konwersacji i widzisz znaczną różnicę. Teraz możesz porozumiewać się bez wstydu i zażenowania.

12 miesięcy

Mówisz swobodnie. Potrafisz porozmawiać nie tylko na lekkie tematy, ale także na tematy związane ze zjawiskami społecznymi.

24 miesięcy

Mówisz biegle. Nie wstydzisz się mówić. Konferencja, spotkanie biznesowe, wyjazdy zagraniczne nie są dla Ciebie problemem!

Efekty kształcenia podane są w oparciu o dwie lekcje w tygodniu w danym przedziale czasowym.

Ceny

Idealne lekcje dla Ciebie

Potrzebna jest Ci praktyka w konwersacji po angielsku? Chciałbyś wzbogacić słownictwo i popracować nad biegłością? Świetnie trafiłeś! Zobacz co oferuję i wybierz odpowiedni dla siebie pakiet.

5 Lekcje

799

Ważne przez 5 tygodni

Sprawdź czy lekcje OK English są dla Ciebie

Najpopularniejsze

10 Lekcje

1479

Ważne przez 10 tygodni

Pakiet dla zmotywowanych, ale bardzo zabieganych

Bezpieczne płatności za pomocą Stripe i Przelewy24

Opinie klientów

Zobacz co moi uczniowie mają do powiedzenia na temat lekcji

Kiedy przystępowałam do Bootcampu, nie potrafiłam za bardzo rozumieć ze słuchu. Trudno mi było skupić się na tym, co mówił rozmówca. Czułam też przez to blokadę i zażenowanie przed mówieniem.

Jestem zachwycona moją trenerką i jej sposobem nauczania. To jest nie tylko sympatyczna osoba, ale także niezwykła nauczycielka. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Bootcamp!

Po miesiącu czuję znaczne postępy. Mogę rozmawiać na lekkie tematy bez żadnych problemów. Na pewno poprawiła się moja płynność w mówieniu.

Agnieszka Pietruszewska

Moim największym problemem był brak pewności siebie. Teraz czuje się super. Podczas rozmowy nie stresuję się, a jak czegoś nie wiem to sprawdzam bez żadnych wyrzutów sumienia. Po Bootcampie całkowicie zmieniło się moje podejście do języka i nauki. Bardziej wyluzowałam i się już tak nie spinam. Native speaker nie gryzie.

Edyta Kuś

Przed Bootcampem odczuwałam spore zażenowanie i strach przed rozmową po angielsku. Do tego nie potrafiłam się skupić na tym, co mówił mój rozmówca. Chciałam także sprawdzić swój poziom i wzbogacić słownictwo.

Bootcamp na pewno pozwolił mi przełamać bariery przed mówieniem. Wiem, że zostanę zrozumiana. Nie wstydzę się pytać o powtórzenie, jeżeli czegoś nie rozumiem. Rozumiem też o wiele więcej.

Magdalena Golub

Do Bootcampu przystąpiłem, bo chciałem poczuć się pewniej w rozmowie. Mój nauczyciel od samego początku rozumiał moje potrzeby. Rozmawialiśmy przez cały czas, a prace domowe swoją wartością przekroczyły moje oczekiwania. Bootcamp nie tylko podniósł moją pewność siebie, ale także zmotywował mnie do dalszego działania.

Artur Kulig

Szczerze polecam lekcje angielskiego u Joanny 🙂 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje i prace domowe są świetnie przygotowane, zorganizowane i dopasowane do moich indywidualnych potrzeb, i do tego profesjonalny feedback już po lekcji.

Asia bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, dynamicznie, bez chwili nudy. Uczę się na podstawie tego, co mnie interesuje i dzięki temu szybciej wchodzi do głowy 🙂 Asia potrafi skutecznie “przełamać” barierę mówienia i nawet nie wiadomo jak i kiedy okazuje się, że potrafisz wydobyć z głowy to, co już dawno było pogrzebane i zapomniane.

Podoba mi się otwartość Joasi, jej dbałość o mój komfort, po prostu lubię się z nią uczyć. Polecam 🙂

Sylwia

Pracowałam z Asią nad odświeżeniem angielskiego, po wielu latach nieużywania języka, w ramach boot campu. Zdecydowałam się na lekcje z nią i już po pierwszej godzinie wiedziałam, że się nie zawiodę. Asia jest niesamowicie rzetelna, zawsze (ale to zawsze!) przygotowana do zajęć, każda praca domowa jest przez nią sprawdzana i omawiana na zajęciach. Poza tym za co cenię współpracę z Asią to fakt, że jest bardzo elastyczna- tematy zajęć zawsze dobierane są do potrzeb ucznia i jego zainteresowań, a materiały, na których się pracuje to nie jakieś czytanki zeskanowane z podręczników, tylko aktualne video, podcasty, czy artykuły, które pozwalają rozwijać umiejętności pisania, mówienia, czytania.

To na prawdę nie jest łatwe zadanie, znaleźć dobrego nauczyciela języków- tym bardziej cieszę się, że wreszcie trafiłam na kogoś takiego jak Asia- fajnego nauczyciela, z którym po prostu chce się uczyć. Dziś po boot campie, który w niesamowitym tempie dał mi biegłość konwersacyjną, kontynuuję lekcje z Asią dalej, bo to zwyczajnie fajna sprawa uczyć się z nią angielskiego :). Polecam!!!

Katarzyna

Joanna jest bardzo przyjazna i profesjonalna. Całe szkolenie i praca domowe są niezwykle przydatne i praktyczne. Polecam lekcje Joanny. Jest ona świetną nauczycielką. Jest zawsze przygotowana na lekcje, które są zawsze wypełnione przydatnymi informacjami.

Chanika

Bardzo polecam lekcje z Asią. Jest ona niesamowitą nauczycielką. Jest bardzo mądra i zawsze ciężko pracuje. Asia jest naprawdę profesjonalna w tym co robi, a do tego ma entuzjazm i pasję do uczenia języka angielskiego.

Edyta

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są lekcje OK English?

Moje lekcje są przede wszystkim dla osób, które chciałyby popracować nad mówieniem i konwersacją, które boją się lub wstydzą mówić. Skorzystają z nich Ci, którzy planują przeprowadzkę do innego kraju, podróże lub potrzebują języka do komunikowania się z zagranicznymi klientami.

Lekcje OK English nie są dla leniuchów. Oczekuję od swoich klientów 100% zaangażowania. Ucząc się ze mną musisz poświęcać czas na naukę!

Jak długa jest jedna lekcja?

Jedna lekcja trwa 60 minut. Podczas tego czasu przede wszystkim rozmawiamy i nie marnujemy czasu na nudne ćwiczenia gramatyczne.

Jak wygląda lekcja?

Lekcja zaczyna się od niezobowiązującej rozmowy - około 10 minut. Rozmawiamy o Twoich zainteresowaniach i o tym co ostatnio się u Ciebie działo. Następnie przechodzimy do omawiania materiału, który opracowujesz sam w domu. Ty przedstawiasz mi czego się dowiedziałeś, ja poprawiam Twoją wymowę i gramatykę. Wypisujemy także najważniejsze słownictwo. W czasie tego czasu identyfikujemy najważniejsze braki i jeżeli zachodzi taka potrzeba, tłumaczę Ci zagadnienia, których nie rozumiesz. Na końcu sprawdzamy razem pracę domową.

Jakie materiały są wykorzystywane podczas lekcji?

Tylko materiały autentyczne, to znaczy: video z YouTube, artykuły z przeróżnych portali. Staram się zawsze, aby były one interesujące. Dla uczniów zaawansowanych dobieram materiały indywidualnie, opierając się na ich zainteresowaniach.

Jak wygląda praca domowa?

Praca domowa również opiera się na zainteresowaniach ucznia i jego potrzebach. Przeważnie jednak składa się z ćwiczenia pisemnego, tłumaczeń, oraz przygotowania materiału na lekcję.

Ile czasu potrzebuję na naukę?

To zależy od Ciebie. Im więcej, tym lepiej. Oprócz lekcji, powinieneś poświęcić w domu od 15 min do 30 minut dziennie na odrabianie pracy domowej, naukę słówek, czytanie, czy słuchanie.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.