Lekcje Języka Angielskiego Online

Przełam bariery! Mów po angielsku!

Popraw swój angielski dzięki lekcjom 1 na 1 przez Skype z lektorem na żywo i indywidualnie dobranym programem.

Obejrzyj video

Moje lekcje zostały stworzone dla tych, którzy pragną nauczyć się mówić po angielsku, a nie tylko rozwiązywać zadania gramatyczne. Zajęcia ze mną wyposażą Cię w niezbędne umiejętności, abyś angielskim posługiwał się sprawnie i bez kompleksów. Lekcje konwersacji są w pełni spersonalizowane. Rozmawiamy o tym co interesuje Ciebie i nie marnujemy czasu na nudę!

Joanna

Lekcje przez Skype 1:1

Lekcje przez Skype to doskonała metoda na naukę języka angielskiego dla zabieganych. Wszystkie zajęcia prowadzone są w systemie 1:1 i dostosowywane są do potrzeb każdego ucznia.

Ocena pracy przez email

Po każdych zajęciach otrzymasz email z oceną swojej pracy. Dowiesz się z niego co w czasie lekcji zrobiłeś dobrze, nad czym musisz jeszcze popracować i co wymaga Twojej szczególnej uwagi.

Ćwiczenia w pisaniu

Pisanie to bardzo ważny aspekt w nauce języka obcego. Ćwicz umiejętność pisania dzięki przygotowanym przeze mnie tematom. Każda praca jest szczegółowo sprawdzana i poprawiana.

Praca domowa

Po każdej lekcji otrzymasz spersonalizowaną pracę domową, dzięki której poprawisz gramatykę i pisownię. Praca w domu jest tak samo ważna jak praca w trakcie zajęć.

Team

Nauczyciele OK English

Oprócz mnie w OK English uczą także inni doświadczeni nauczyciele, dla których również rozmowa w języku angielskim jest najważniejsza. Dzięki nim nigdy już nie będziesz krępował się mówić po angielsku!

Zostań mistrzem języka angielskiego

Jean jest native speakerem z Południowej Afryki. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w uczeniu online i w klasie. Jego pasja nauczania innych daje mu szczególny wgląd w problemy, z jakimi borykają się jego uczniowie. Razem z Jeanem podniesiesz swoje umiejętności angielskiej konwersacji na najwyższy poziom.

Zamów lekcje z Jeanem

Brzmij profesjonalnie po angielsku

Magda jest nauczycielką angielskiego, a także zawodowym rekruterem w przemyśle komputerowym. Posiada wgląd w to, czego szukają firmy i jakiego języka wymagają od kandydatów. Z Magdą przełamiesz strach i barierę mówienia po angielsku. Nauczysz się rozmawiać na przeróżne tematy, przygotujesz się do rozmowy o pracę i napiszesz CV. Zobaczysz, jak wyróżniać się na tle innych na spotkaniach w pracy i w e-mailach.

Zamów lekcje z Magdą

Ceny

Idealne lekcje dla Ciebie

Potrzebna jest Ci praktyka w konwersacji po angielsku? Chciałbyś wzbogacić słownictwo i popracować nad biegłością? Świetnie trafiłeś! Zobacz co oferuję i wybierz odpowiedni dla siebie pakiet.

5 Lekcje

650

Ważne przez 5 tygodni

Sprawdź czy lekcje OK English są dla Ciebie

Najpopularniejsze

10 Lekcje

1100

Ważne przez 5 tygodni

Pakiet dla zmotywowanych, ale bardzo zabieganych

25 Lekcje

2500

Ważne przez 10 tygodni

Idealny pakiet dla studentów ambitnych i odważnych

Bezpieczne płatności za pomocą Stripe i Przelewy24

Opinie Klientów

Zobacz co moi uczniowie mają do powiedzenia na temat lekcji

Pani Asia ma fachowa wiedzę, która potrafi przekazać niezależnie od wieku odbiorcy.

Barbara

Szczerze polecam lekcje angielskiego u Joanny 🙂 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje i prace domowe są świetnie przygotowane, zorganizowane i dopasowane do moich indywidualnych potrzeb, i do tego profesjonalny feedback już po lekcji.

Asia bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, dynamicznie, bez chwili nudy. Uczę się na podstawie tego, co mnie interesuje i dzięki temu szybciej wchodzi do głowy 🙂 Asia potrafi skutecznie „przełamać” barierę mówienia i nawet nie wiadomo jak i kiedy okazuje się, że potrafisz wydobyć z głowy to, co już dawno było pogrzebane i zapomniane.

Podoba mi się otwartość Joasi, jej dbałość o mój komfort, po prostu lubię się z nią uczyć. Polecam 🙂

Sylwia

Pracowałam z Asią nad odświeżeniem angielskiego, po wielu latach nieużywania języka, w ramach boot campu. Zdecydowałam się na lekcje z nią i już po pierwszej godzinie wiedziałam, że się nie zawiodę. Asia jest niesamowicie rzetelna, zawsze (ale to zawsze!) przygotowana do zajęć, każda praca domowa jest przez nią sprawdzana i omawiana na zajęciach. Poza tym za co cenię współpracę z Asią to fakt, że jest bardzo elastyczna- tematy zajęć zawsze dobierane są do potrzeb ucznia i jego zainteresowań, a materiały, na których się pracuje to nie jakieś czytanki zeskanowane z podręczników, tylko aktualne video, podcasty, czy artykuły, które pozwalają rozwijać umiejętności pisania, mówienia, czytania.

To na prawdę nie jest łatwe zadanie, znaleźć dobrego nauczyciela języków- tym bardziej cieszę się, że wreszcie trafiłam na kogoś takiego jak Asia- fajnego nauczyciela, z którym po prostu chce się uczyć. Dziś po boot campie, który w niesamowitym tempie dał mi biegłość konwersacyjną, kontynuuję lekcje z Asią dalej, bo to zwyczajnie fajna sprawa uczyć się z nią angielskiego :). Polecam!!!

Katarzyna

Joanna jest bardzo przyjazna i profesjonalna. Całe szkolenie i praca domowe są niezwykle przydatne i praktyczne. Polecam lekcje Joanny. Jest ona świetną nauczycielką. Jest zawsze przygotowana na lekcje, które są zawsze wypełnione przydatnymi informacjami.

Chanika

Bardzo polecam lekcje z Asią. Jest ona niesamowitą nauczycielką. Jest bardzo mądra i zawsze ciężko pracuje. Asia jest naprawdę profesjonalna w tym co robi, a do tego ma entuzjazm i pasję do uczenia języka angielskiego.

Edyta

Jest mi bardzo miło zarekomendować Asię jako profesjonalistkę, która z pasją podchodzi do nauki języka angielskiego. Jest typem nauczyciela, którego szukałem od dłuższego czasu. Lekcje oraz prace domowe dostosowane są do mojego poziomu, a konwersacje przebiegają w bardzo miłej i niestresującej atmosferze, co wpływa na większą śmiałość w posługiwaniu się językiem angielskim.

Asia jest otwarta na proponowane artykuły i filmy wideo, które służą jako tematy rozmów podczas lekcji, dzięki czemu lekcje są zawsze interesujące. Co bardzo ważne, Asia jest osobą terminową i punktualną, pokazując, że szanuje czas zarówno swój jak i ucznia. Polecam w 100%!

Marcin

Z przyjemnością polecam lekcje angielskiego u Joanny. Po latach poszukiwań czuję, że wreszcie znalazłam osobę, z którą faktycznie mogę nauczyć się posługiwania językiem, a nie rozwiązywania ćwiczeń w podręcznikach. Za mną dopiero kilka lekcji, a już widzę poprawę w komunikacji i zdecydowanie większą odwagę w rozmowie. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają dość lekcji angielskiego opierających się na nudnych czytankach z książek. Lekcje prowadzone przez Joannę są mocno spersonalizowane, rozmawiamy tylko na tematy, które mnie interesują, a prace domowe opierają się na aktualnych materiałach i wydarzeniach.

Muszę jeszcze napisać o plusach, jakie wynikają z lekcji angielskiego przez Skype. Przyznam się, że nie byłam przekonana do tej formy zajęć, ale z powodu podróży nie miałam zbyt wielkiego wyboru. Teraz mam ochotę przekonywać wszystkich, żeby uczyli się przez Skype! Oszczędność czasu i możliwość nauki właściwie z dowolnego miejsca na świecie zwiększa moją motywację i sprawia, że chcę więcej. I nie rezygnuję z zajęć tylko dlatego, że muszę spędzać dwie godziny w komunikacji miejskiej :).
Polecam!

Patrycja

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są lekcje OK English?

Moje lekcje są przede wszystkim dla osób, które chciałyby popracować nad mówieniem i konwersacją, które boją się lub wstydzą mówić. Skorzystają z nich Ci, którzy planują przeprowadzkę do innego kraju, podróże lub potrzebują języka do komunikowania się z zagranicznymi klientami.

Lekcje OK English nie są dla leniuchów. Oczekuję od swoich klientów 100% zaangażowania. Ucząc się ze mną musisz poświęcać czas na naukę!

Jak długa jest jedna lekcja?

Jedna lekcja trwa 60 minut. Podczas tego czasu przede wszystkim rozmawiamy i nie marnujemy czasu na nudne ćwiczenia gramatyczne.

Jak wygląda lekcja?

Lekcja zaczyna się od niezobowiązującej rozmowy - około 10 minut. Rozmawiamy o Twoich zainteresowaniach i o tym co ostatnio się u Ciebie działo. Następnie przechodzimy do omawiania materiału, który opracowujesz sam w domu. Ty przedstawiasz mi czego się dowiedziałeś, ja poprawiam Twoją wymowę i gramatykę. Wypisujemy także najważniejsze słownictwo. W czasie tego czasu identyfikujemy najważniejsze braki i jeżeli zachodzi taka potrzeba, tłumaczę Ci zagadnienia, których nie rozumiesz. Na końcu sprawdzamy razem pracę domową.

Jakie materiały są wykorzystywane podczas lekcji?

Tylko materiały autentyczne, to znaczy: video z YouTube, artykuły z przeróżnych portali. Staram się zawsze, aby były one interesujące. Dla uczniów zaawansowanych dobieram materiały indywidualnie, opierając się na ich zainteresowaniach.

Jak wygląda praca domowa?

Praca domowa również opiera się na zainteresowaniach ucznia i jego potrzebach. Przeważnie jednak składa się z ćwiczenia pisemnego, tłumaczeń, oraz przygotowania materiału na lekcję.

Ile czasu potrzebuję na naukę?

To zależy od Ciebie. Im więcej, tym lepiej. Oprócz lekcji, powinieneś poświęcić w domu od 15 min do 30 minut dziennie na odrabianie pracy domowej, naukę słówek, czytanie, czy słuchanie.

Kontakt

Masz pytania? Wyślij mi wiadomość!

Jeżeli nadal nie jesteś pewien czy moje lekcje są dla Ciebie lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, umów się ze mną na darmową konsultację. Podczas naszego spotkania rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.