Jak to jest, kiedy mieszka się za granicą i nie zna się języka? Czy można nauczyć się go przez mieszkanie w danym kraju? Czy faktycznie warto się go uczyć? Jak przyciągnąć do siebie zagranicznych klientów? O tym i wielu innych ciekawych rzeczach rozmawiałyśmy z Anią Aftowicz – Biznes i Mindset Coachem.

Ania od lat mieszka za granicą. Od kiedy skończyła szkołę mieszka w innych krajach. Obecnie, wraz z dziećmi i mężem, przebywa w Barcelonie. Jest Biznes i Mindset Coachem – pomaga kobietom odnaleźć swoją ścieżkę kariery. Pracuje zarówno z polskimi, jak i anglojęzycznymi klientami.

Z Anią spotkałyśmy się w kolejnym odcinku OK English Lift, aby opowiedzieć Ci nieco o tym jak to jest mieszkać za granicą, pracować z osobami zza granicy i żyć na własnych zasadach.

Oto pytania, które zadałam Ani.

  • Jak nauczyłaś się mówić po angielsku? – mieszkałaś w innych krajach – jak nauczyłaś się mówić w innych językach?
  • W swoim biznesie próbujesz również przyciągnąć do siebie klientów anglojęzycznych, skąd ten pomysł i jak to robisz?
  • Czy masz/miałaś obawy przed tym, aby zacząć tworzyć w języku angielskim? Jeżeli tak, to jak te obawy przełamałaś?
  • Jak dowiedzieć się, że jesteśmy gotowi na otwarcie się na zagranicznych klientów? Co trzeba wiedzieć? Na jakim poziomie musi być nasz angielski?
  • Na swoich sesjach pomagasz innym znaleźć swoją ścieżkę zawodową. Wiele osób straciło ostatnio pracę, inni nie chcą wracać do biur, bo zdali sobie sprawę, że ta praca nie daje im satysfakcji. Chcą coś zmienić, ale nie wiedzą w jakim kierunku pójść.
  • Jak pracujesz z klientem, aby pomóc im znaleźć to, co im sprawia przyjemność, ich wymarzoną ścieżkę kariery?
  • W OK English pomagamy nie tylko uczyć się angielskiego, ale również chcemy, aby dzięki tej nauce nasi uczniowie odnieśli sukces w innych sferach życia: zawodowych i prywatnych. Czy są jakieś metody, aby ich wesprzeć w tej drodze realizowania swoich marzeń?
  • Moi uczniowie to osoby, które są często odniosły jakiś sukces, ale angielski przeszkadza im w dotarciu jeszcze dalej. A tak naprawdę to poczucie niskiej wartości jeżeli chodzi o angielski przeszkadza im w dotarciu do celu. Uważają, że ich umiejętności są niewystarczające. Czy możesz powiedzieć więcej o tym jak sabotujemy swój sukces i jak z tym walczyć?
  • Bardzo lubię Twoje afirmacje i uważam, że są świetne na zmianę toku myślenia. Jak można takimi afirmacjami i wizualizacjami sukcesu pomóc sobie w nauce języka i w osiąganiu sukcesów w życiu zawodowoymi prywatnym?
  • Co poradziłabyś osobom, które tak jak ty chcą mieć swój biznes, pracować z zagranicznymi klientami, a do tego jeszcze mieszkać w tak cudownym miejscu jak Barcelona?

Obejrzyj nagranie tutaj:

Anię znajdziesz na jej stronie, oraz na jej kanałach:
Facebook
Instagram

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.