Wiosna, wiosna, wiosna ah to ty! Nareszcie nadszedł kwiecień a wraz z nim słońce i wyższe temperatury. Powoli budzimy się z zimowego snu, przeciągamy się i mrugamy zaspanymi oczętami. Miło jest znowu poczuć ciepłe powietrze na twarzy.

Wiosna to dla mnie okres kiedy czuję, że mogę więcej, to czas kiedy mam motywację do robienia rzeczy, które wcześniej odkładałam na później. Jako nauczycielka angielskiego uważam też, że jest to jeden z najlepszych okresów do nauki języka. Dlaczego? Powodów jest bardzo dużo, ale według mnie tych 5 jest zdecydowanie najlepszych.

Masz więcej energii

Około kwietnia i maja opada wiosenne przemęczenie i czujemy przypływ energii. Zaczynamy dbać nieco o zdrowie, jeść mniej węglowodanów a więcej świeżych owoców i warzyw, więcej chodzimy i ruszamy się. Czujemy przypływ nowej energii, którą chcemy gdzieś skierować i spożytkować. Dlaczego więc nie wykorzystać wiosennego czasu do nauki języka angielskiego? Przyswajanie nowych rzeczy przychodzi o wiele łatwiej kiedy czujemy się mniej ociężali i ospali.

Łatwiej trzymać się postanowień

Zapomnij o noworocznych postanowieniach. Okazuje się, że bardzo niewiele osób się ich trzyma. Natomiast okres kwietnia i maja to doskonały czas na to aby podjąć się czegoś nowego. Nauka języka angielskiego na wiosnę to świetne postanowienie, które na pewno szybko przyniesie widoczne rezultaty.

Dni są dłuższe

Na wiosnę dni się wydłużają. Łatwiej jest rano wstawać i nieco ciężej zasypiać kiedy na zewnątrz dopiero zaszło słońce. Dlatego właśnie mamy więcej czasu na obowiązki, przyjemności i naukę. Jeżeli do tej pory wstawałeś o 7 to od maja możesz wstawać godzinę wcześniej aby przeczytać parę rozdziałów książki lub spotkać się ze mną na Skype. Możesz także wykorzystać długie wieczory i zamiast oglądać telewizję, zrobić coś znacznie pożyteczniejszego i nauczyć się paru przydatnych zwrotów.

Zbliżają się wakacje

Planujesz wyjazdy, podróże, urlop w obcym kraju? Czas na podszkolenie języka! Podstawowa znajomość angielskiego pomoże ci zapytać się o drogę, zamówić jedzenie w restauracji czy pozyskać nowych przyjaciół. Jeżeli wakacje spędzasz w Polsce to angielski także ci się przyda. Coraz więcej obcokrajowców odwiedza nasz kraj i na ulicach miast można często spotkać Anglika czy Hiszpana, którzy akurat potrzebują pomocy. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz być ich bohaterem!

Pracy jest mniej

Wiosna to pora kiedy w biurach nieco ucicha. Wszyscy szykują się na wakacje, uspakajają się nieco i nagle przychodzi do ciebie mniej maili, telefon nie dzwoni już tak często, a szef nie wymaga już tyle co wcześniej. Czas więc na kurs angielskiego! Może twój przełożony zgodzi się abyś w godzinach pracy mógł się uczyć albo nawet zapłaci za dodatkowe lekcje? Znajomość języka angielskiego to przecież pierwszy krok do sukcesu!

Wiosna to naprawdę jedna z najlepszych pór roku nie tylko ze względu na słońce i wyższe temperatury, ale także jest to doskonały czas aby zacząć coś nowego, zmotywować się i popracować nad swoimi umiejętnościami. Nie prześpij więc swojej szansy! Jeżeli chciałbyś rozpocząć naukę języka angielskiego, zgłoś się do mnie już dzisiaj!

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.