W listopadzie 2021 roku odbyła się kolejna edycja Bootcampu Mission Possible. Oto jak przebiegł kurs i dlaczego warto zapisać się na kolejny kurs.

Kolejna edycja Bootcampu odbędzie się w marcu 2022 roku. Kliknij tutaj, aby zapisać się na listę zainteresowanych.

Co to jest Bootcamp Mission Possible?

Bootcamp Mission Possible to miesięczny, intensywny kurs angielskiej konwersacji z native speakerem. W ciągu 4 tygodni uczniowie uczą się 1:1 z trenerami OK English, oraz w grupie.

W skład kursu wchodzi:

  • 16 zajęć 1:1 z native speakerem
  • 4 zajęcia grupowe z native’ami
  • 1 zajęcia grupowe z polskim lektorem
  • Raporty z zajęć
  • Prace domowe i materiały do pracy nad językiem
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Zniżkę na kolejny pakiet zajęć

W czasie kursu zajęć udzielają lektorzy z Południowej Afryki i Wielkiej Brytanii.

Bootcamp ma za zadanie nie tylko nauczyć angielskiego, poszerzyć słownictwo, czy gramatykę, ale także przełamać barierę językową, oraz pokazać naszym uczniom, że potrafią porozumiewać się po angielsku.

Kurs przeznaczony jest dla osób od poziomu A2.

Jak przebiegła czwarta edycja Bootcampu?

Czwarta edycja Bootcampu Mission Possible była chyba najbardziej popularną edycją ze wszystkich. W przeciągu 3 dni rozeszły się wszystkie miejsca dla bieżących uczniów OK English, a w kolejne 2 sprzedaliśmy resztę. Tego nikt z nas się nie spodziewał.
Pierwsze zgłoszenia otrzymaliśmy 5 minut po ogłoszeniu otwarcia rekrutacji!

W sumie musieliśmy dodać parę miejsc i w Bootcampie wzięło udział 20 osób.

To też sprawiło, że wszystkich podzieliliśmy na dwie grupy i każda z nich miała osobno zajęcia grupowe, co dało nam w sumie 8 zajęć grupowych.

Większość kursu przebiegła bez zakłóceń. W połowie jednak Trenerka Alana się rozchorowała i musieliśmy jej zajęcia przypisać innym nauczycielom. Dzięki wspaniałej organizacji, oraz chęci pomocy ze strony innych Trenerów zdołaliśmy pozamieniać godziny, daty i trenerów W rezultacie nikt i nic nie ucierpiał. Wszyscy ukończyli kurs na czas, bez większych przeszkód.

Jakie rezultaty osiągnęli uczniowie?

Opinie naszych uczniów mówią same za siebie:

Bootcamp ma zdecydowanie ciekawszą formę od typowych kursów w szkołach językowych i daje dużo lepsze rezultaty. Poleciłabym w szczególności osobom, które potrzebują przełamać barierę językową i dla mających problem, żeby się zmotywować samemu do nauki.

Ewa Zieleń

Z Danem mamy zawsze pełno fajnych i ciekawych tematów do omówienia. Dan bardzo fajnie tłumaczy, jest bardzo otwarty i zaangażowany. Lekcje codziennie dają szybszą przyswajalność wiedzy!
Odnoszę wrażenie, że moja mowa jest płynniejsza.
Widzę u siebie też postęp w szczególności jeżeli chodzi o słownictwo.

Bartosz Rudnik

Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję po raz drugi uczestniczyć w Bootcampie. Najbardziej cieszy mnie poprawienie płynności w wymowie i wzbogacenie słownictwa. Podobało mi się to, że podczas zajęć indywidualnych jak i grupowych panowała miła atmosfera. Moja lektorka była zawsze przygotowana do zajęć i otwarta na moje propozycję i potrzeby. Bardzo cenię sobie także profesjonalizm Hannah i innych lektorów – widać, że nauczanie jest ich pasją. Już nie mogę sie doczekać kolejnego Bootcampu.

Beata Rużyła

Jak zapisać się na kolejny kurs?

Kolejny Bootcamp odbędzie się w marcu 2022 roku. Już teraz możesz zapisać się na listę zainteresowanych, aby nie przegapić okazji.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, oraz okazję do dodania swoich danych do listy zainteresowanych.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.