Talking about travels – Rozmowa o podróżach

Opis lekcji

Lubisz podróżować? Lubisz dzielić się swoimi wrażeniami z podróży? Ja bardzo! Uważam, że nic tak nie łączy z innymi jak wymiana spostrzeżeń dotyczących wojaży. Dlatego dzisiaj stworzyłam lekcję dla tych, którzy tak jak ja uwielbiają dalekie wyjazdy.

Dzisiaj nauczysz się jak opowiadać o swoich przeżyciach i o tym gdzie już byłeś i gdzie chciałbyś pojechać. Jak zawsze, lekcja wypełniona jest po brzegi słówkami, oraz powtórkami z gramatyki. A do tego wszystkiego, ćwiczysz również rozumienie ze słuchu! Zapraszam serdecznie!

Efekty kształcenia

Na dzisiejszej lekcji:

  • Poznasz słownictwo i wyrażenia związane z podróżami.
  • Zobaczysz jak stosować czas Present Perfect w odniesieniu do swoich doświadczeń.
  • Zobaczysz jak stosować czas Past Simple w odniesieniu do przeszłości.
  • Zobaczysz jak stosować czas Present Simple w odniesieniu do tego, co lubisz robić.

Zanim przystąpisz do lekcji, upewnij się, że masz ze sobą ściągawkę. Powtórz także słownictwo związane z podróżami, a także gramatykę: czas Past Simple i Present Perfect. Wszystkie te elementy znajdziesz w kursach gramatyka i słownictwo w Bibliotece OK English.

Chcesz pracować nad swoją znajomością języka angielskiego? Mam coś dla Ciebie!

Mam coś dla Ciebie! Zapraszam Cię do Biblioteki OK English, gdzie znajdziesz mini lekcje wideo, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w samodzielnej nauce.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.