Uczysz się już angielskiego dłuższy czas, ale nadal nie jesteś w stanie się komunikować? Czujesz zażenowanie, frustrację? Może zaczynasz wątpić we własne możliwości? Intensywne treningi angielskiej konwersacji z nativem pomogą Ci raz na zawsze rozwiązać Twój problem! Zobacz jak działają i jak możesz je wykorzystać.

Intensywne treningi angielskiej konwersacji, czyli Bootcamp OK English to zupełnie nowa rzecz, którą wypuściłam właśnie na światło dzienne. Zajęcia na kursie nie odbywają się ze mną, ale z wykwalifikowanymi native speakerami, przez co nauka jest jeszcze intensywniejsza i bardziej efektywna niż z polskim nauczycielem.

Bootcamp OK English pomoże przełamać bariery przed mówieniem.
Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!

Co to takiego w ogóle jest Bootcamp?

Podstawowe znaczenie słowa bootcamp to ostry trening dla nowych rekrutów w armii. Składa się on z ciężkich ćwiczeń fizycznych i wytrzymałościowych. Zadaniem takiego treningu jest szybkie przygotowanie żołnierzy do wojskowej dyscypliny.

Nazwę tę postanowiłam wykorzystać w OK English.

Już od jakiegoś czasu moje zajęcia nazywam treningami konwersacji, a samą siebie trenerką. Ze względu na to, że już od dawna moje zajęcia nie przypominają typowych lekcji angielskiego, jakie się zna ze szkoły, postanowiłam zmienić nazwę na taką, która bardziej odpowiada temu, co robię. Moje treningi przygotowują do faktycznych, codziennych rozmów i sytuacji, a dodatkowo trenuję także moich uczniów i przygotowuję ich do rozmów z nativami. Skrępowanie przed rozmową po angielsku znika, a dzięki temu zaczynają mówić bieglej.

Zastanawiałam się co mogłabym zrobić, aby moi uczniowie mieli możliwość jeszcze intensywniejszej pracy, a co za tym idzie zobaczyli szybciej efekty. Tak właśnie powstał Bootcamp OK English.

Bootcamp OK English to bardzo intensywny kurs angielskiej konwersacji z native speakerem, który ma z Ciebie wycisnąć siódme poty i który w 4 tygodnie rozkręci Twój angielski.

To osiągniesz w miesiąc

Miesiąc to naprawdę spory kawałek czasu. W ciągu czterech tygodni możesz znacznie poprawić swój angielski jeżeli postanowisz sobie, że wytrzymasz do końca i się nie poddasz.

Co możesz osiągnąć w miesiąc dzięki intensywnym treningom konwersacji?

 • Przestaniesz się krępować i bać rozmowy z nativem – Twoje pierwsze zajęcia mogę być stresujące. Może być nawet tak, że będziesz mówił niepoprawnie i nieskładnie. Nerwy tak na nas wpływają. Ale daj sobie szansę, po paru spotkaniach wszystko się zmieni, a po miesiącu Twój stres przed rozmową z nativem będzie tylko wspomnieniem.
 • Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie – Zobaczysz, że możesz i że potrafisz porozumieć się po angielsku. Uwierzysz w siebie, a dzięki temu Twój angielski znacznie się poprawi.
 • Nauczysz się słownictwa, którym faktycznie władają nativi – Koniec z wyuczonym, podręcznikowym słownictwem, którego nikt już nie używa! A na dodatek, masz okazję uczyć się z kontekstu, co dodatkowo rozwija Twój język.
 • Poprawisz gramatykę – Zawiłości angielskiej gramatyki nie będą już dla Ciebie trudne. Wszystko nabierze sensu, zauważysz jak używane są czasy przez native’a, zrozumiesz to, co wcześniej było dla Ciebie tajemnicą.
 • Poprawisz wymowę i akcent – Tych dwóch rzeczy rzadko można nauczyć się od polskiego nauczyciela. Po miesiącu Twoja wymowa znacznie się poprawi i poczujesz, że teraz na pewno będziesz zrozumiany.
 • Nauczysz się myślenia po angielsku – Nauka myślenia po angielsku to długi proces i, w zależności od Twojego poziomu, zmiana może nie nastąpi w ciągu miesiącu, ale dzięki Bootcampowi będziesz w stanie zobaczyć jak możesz to osiągnąć i jak należy uczyć się języka, aby w końcu zacząć myśleć po angielsku.
 • Przeskoczysz na kolejny poziom zaawansowania – Oczywiście, nie jest możliwe przeskoczenie z A2 na C1, ale być może, dzięki Twojej ciężkiej pracy przejdziesz z A2 na B1 lub z B1 na B2.
 • Będziesz mówił bieglej – Po miesiącu konwersacji zobaczysz znaczną różnicę w posługiwaniu się językiem angielskim. Będziesz mówił o wiele płynniej i bieglej niż przed kursem.

Wszystko oczywiście zależy od Twojego poziomu i Twojej determinacji. Jestem jednak pewna, że przez 4 tygodnie jesteś w stanie osiągnąć większość z podanych wyżej punktów.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Bootcampie OK English

Wiem, że podjęcie decyzji o Bootcampie nie jest łatwe. Potrzebujesz czasu i jak najwięcej informacji. Oto, co warto o nim wiedzieć.

Czas trwania

Bootcamp trwa dokładnie miesiąc, od 11go maja 2020 roku i trwać będzie miesiąc. Spotykasz się ze swoim trenerem o wyznaczonych godzinach, które ustalacie wspólnie.

Terminu Bootcampu nie jesteśmy w stanie przesunąć, ani wydłużyć. Zależy nam na tym, aby był on intensywnym treningiem dla Ciebie i abyś wyniósł z niego jak najwięcej.

Trenerzy OK English

W Bootcampie uczą trenerzy ze Stanów, Anglii, oraz Południowej Afryki – trzy akcenty, trzy różne odmiany angielskiego. Masz więc tutaj spory wybór!

Wszyscy trenerzy są wykwalfikowani i każdy z nich ma paroletnie doświadczenie w uczeniu osób online od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Są to osoby z pasją i zamiłowaniem do nauczania innych, którzy uwielbiają pokazywać swoim uczniom, że angielski wcale nie jest straszny.

Specjalnie także wybrałam do tego projektu osoby, które podróżują, mają dużo zainteresowań i ciekawą osobowość. Jean, Alana i Karen mieszkają poza granicami swoich krajów, podróżują i rozwijają swoje zainteresowania.

Oprócz tego, Jean i Alana oboje mieszkali w Polsce, a więc nasze problemy z językiem angielskim są im bardzo dobrze znane.

Jean to wyluzowany, fajny facet z Południowej Afryki. Mieszka obecnie na północy Polski. Uwielbia podróżować i pomieszkuje w przeróżnych krajach. Zanim zaczął uczyć online, uczył w Tajlandii stacjonarnie. Prywatnie uwielbia spędzać czas na zewnątrz i uprawiać sport.

Przeczytaj wywiad z Jeanem.

Alana pochodzi z Wielkiej Brytanii. To ucieleśnienie spokoju i cierpliwości. Bardzo lubi uczyć osoby dorosłe i ma spore doświadczenie w uczeniu Business English. Przy jej pogodnym usposobieniu każde zdenerwowanie zniknie.

Karen pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale obecnie przebywa na Bali. Tam spędza zimę, bo jak mówi, śnieg i niskie temperatury jej nie służą. Do nauczania podchodzi bardzo holistycznie. Jej priorytetem jest uspokojenie ucznia i sprawienie, że będzie się z nią czuł swobodnie.

Program lekcji i metodologia nauczania

Bootcamp to intensywne zajęcia angielskiej konwersacji. To oznacza, że uczysz się mówić i ćwiczysz rozmowę z nativem przez cały czas trwania kursu.

Sesje treningowe polegają na dyskusji na określone tematy, na poszerzaniu Twojego słownictwa i poprawie popełnianych błędów. W tym czasie nie rozwiązujesz zadań gramatycznych, ani nie uzupełniasz ćwiczeń w podręcznikach. Cała nauka polega na mówieniu i powtarzaniu nowo poznanych zagadnień.

Trenerzy OK English przyjmują ograniczoną liczbę osób, co pozwala im na indywidualne podejście do ucznia i dostosowanie zajęć do jego potrzeb.

Nie posiadamy z góry ustalonego programu. To Ty mówisz nam co chcesz osiągnąć podczas Bootcampu, jakie są Twoje największe bolączki i potrzeby, a także informujesz nas o swoich zainteresowaniach i tym, jaką formę zajęć preferujesz.

Nauczyciel bierze wszystkie dane pod uwagę, a następnie dostosowuje lekcje tak, abyś mógł osiągnąć ustalone cele, a także, aby treningi były dla Ciebie przyjemne i abyś chętnie na nie przychodził.

Sesje treningowe często opierają się na tzw. odwróconej klasie, czyli materiał opracowujesz sam, a na zajęcia przychodzisz, aby porozmawiać o danym problemie. Jest to metoda najczęściej stosowana przy nieco wyższych poziomach i może, ale nie musi, być zastosowana w Bootcampie.

Nie martw się. Przyjmiemy również Ciebie!

Być może zastanawiasz się czy Bootcamp jest dla Ciebie i czy jesteś w stanie, z Twoją znajomością języka porozumieć się z nativem.

Na Bootcamp przyjmujemy prawie wszystkich, oprócz osób, które chcą się uczyć od zera. Jeżeli jesteś na poziomie A2 i jesteś w stanie zapytać o kierunek, opowiedzieć coś o sobie, znasz 3-4 czasy, to jesteś gotowy na Bootcamp!

Nie musisz się martwić. Nasi trenerzy są doświadczeni w uczeniu osób na niższych poziomach, jak i tych, które mają problem z przełamaniem strachu przed mówieniem po angielsku.

Jeżeli jesteś na poziomie zaawansowanym i szukasz kolejnego wyzwania, to nasz kurs intensywnej konwersacji będzie dla Ciebie idealny.

Boisz się? Nie ma czego!

Native to nie wampir, ani zombie, nie ma ogona, ani kłów. To taka sama osoba, jak Ty i ja. Trenerzy w OK English to nie tylko normalni ludzie, ale także doświadczeni lektorzy, którzy są wyszkoleni w tym, aby Ciebie zrozumieć, wysłuchać i poprawić. Twoje obawy przed zajęciami są naprawdę bezpodstawne!

Twoja konsultacja lub Twoje pierwsze zajęcia z naszym trenerem mogą być dla Ciebie bardzo stresujące i może Ci się wydawać, że Bootcamp nie jest dla Ciebie. Daj sobie szansę i się od razu nie poddawaj! Treningi angielskiej konwersacji są dla wszystkich od poziomu A2. Każdy trener wie, że na początku jest ciężko. Szybko się jednak przyzwyczaisz i już po pierwszym tygodniu zajęć będzie o wiele lepiej!

A dla pokrzepienia, dorzucę tutaj post o najczęstszych obawach przed lekcjami z nativem i jak z nimi walczyć.

Zapisy na Bootcamp – Nie przegap!

Gotowy na wyzwanie? Zapisz się na Bootcamp teraz! Oto jak przebiega rekrutacja:

 • Wejdź na stronę Bootcampu.
 • Wypełnij formularz kontaktowy.
 • Ja zgłoszę się do Ciebie telefonicznie lub przez email, aby ustalić termin konsultacji.
 • Spotkasz się na krótką konsultację z trenerem (jeżeli chcesz).
 • Jeżeli się zdecydujesz, możesz od razu ustalić godziny z trenerem i zrobić wpłatę przez podany przeze mnie wcześniej link.
 • Zaczynasz swoje sesje 11.05.2020.

Jest możliwość wykupienia Bootcampu bez konsultacji, jeżeli masz wrażenie, że jej nie potrzebujesz. Wystarczy tylko wypełnić formularz i zaznaczyć, że konsultacja nie jest potrzebna.

Mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłam i nie pominęłam. Jeżeli masz dalsze pytania, zostaw komentarz lub napisz do mnie: [email protected]

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.