Sierpień to czas urlopów i wakacji. Nawet jak się nigdzie nie wybierasz, to warto podszkolić trochę język i nauczyć się paru przydatnych zwrotów, aby móc lepiej i płynniej porozumiewać się po angielsku.

W OK English przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie materiały, które pomogą Ci mówić o wakacjach, urlopach i aspektach wakacyjnych.

Nie musisz nic robić, aby z nich skorzystać. Pojawiać się one będą na Facebooku i YouTubie. Te kanały jednak bardzo ucinają zasięgi i być może z nich nie będziesz mógł skorzystać. Dlatego zapisz się na nasz newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz podsumowanie tego, co pojawiło się na kanałach.

* indicates required

Chciałabym wysyłać Ci w przyszłości newslettery z poradami dotyczącymi nauki języka, a także ze zniżkami i ofertami na produkty i zajęcia w OK English. Czy zgadzasz się na otrzymywanie takich informacji?

Zawsze możesz wypisać się z newslettera klikając na 'unsubscribe’.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Do usłyszenia i zobaczenia!

See you soon!

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.