Hej! Odbierz prezent!

How are you? Nice to meet you! 

Bardzo się cieszę, że postanowiłeś/postanowiłaś w końcu zacząć mówić po angielsku. Tak, wiem, nie jest łatwo, angielski czasami wydaje się być nie do ogarnięcia, już nie mówiąc o rozmowie! Czy na samą myśl o niej pocą Ci się ręce i czujesz się bardzo niekomfortowo? Wiem jak się czujesz. Też tam kiedyś byłam. 

Ale spokojnie, jestem tutaj dla Ciebie i po to, aby Ci pomóc! 

Pozwól, że się przedstawię. Mam na imię Asia i jestem trenerką personalną angielskiej konwersacji i założycielką OK English. Wraz z moimi nativami wspieramy Cię w nauce angielskiego, abyś mógł w przyszłości posługiwać się nim biegle i bez kompleksów.

Pragniemy, aby angielski stał się dla Ciebie Mission Possible – misją, która jest nie tylko możliwa, ale także przyjemna i bezstresowa. 

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę to na pewno interesuje Cię język angielski. Może chcesz zmienić pracę, zdobyć zagranicznych klientów, marzysz o podróżach lub wyprowadzce za granicę, ale bariera językowa wydaje się być ciężka do przeskoczenia.

Wiemy, że zapisanie się do tego newslettera może wydawać Ci się mały kroczkiem w nauce, ale wierz mi, tak nie jest. 

A oto powody dlaczego tak myślę:
👍 Przez zapisanie się do tego newslettera potwierdzasz, ze nie jesteś do końca zadowolony/zadowolona z rezultatów swojej nauki lub że pragniesz nauczyć się angielskiego. 

👍 Wiesz, że dzięki znajomości angielskiego czekają na Ciebie same fantastyczne rzeczy, a Twoje życie może naprawdę się zmienić. 

👍 Uczysz się już angielskiego lub uczyłeś/uczyłaś się go w przeszłości, ale nadal nie potrafisz mówić. Szukasz nowych sposobów na naukę i inspiracji, aby podtrzymać motywację. 
 
Nawet jeżeli nie zapisałeś się do nas na jeden z  naszych programów treningowych, to mam nadzieję, że przez nasze emaile podsuniemy Ci parę fajnych sposobów na naukę języka, zmotywujemy Cię do dalszej pracy, ale przede wszystkim pomożemy Ci pokonać strach i stać się pewniejszym siebie w konwersacji z obcokrajowcami.

Zanim to jednak nastąpi, oto parę rzeczy dotyczących naszej komunikacji. 

✅ Po tym emailu otrzymasz od nas informacje i praktyczne porady dotyczące języka angielskiego, a także specjalne oferty i powiadomienia o programach treningowych w OK English. 

✅ Zawsze masz prawo zrezygnować z subskrypcji emaili od nas, klikając na link ‘unsubrscribe’. 

No, ale dość już tego gadania. Prawie zapomniałam, że mam dla Ciebie prezent! 

W poniższym PDFie znajdziesz porady jak zacząć mówić po angielsku. Jeżeli dostosujesz się do nich i zaczniesz je wdrażać w życie, to na pewno będziesz w stanie w końcu pokonać swoje bariery i słabości. 

Ściągnij PDF 

Chcielibyśmy także usłyszeć coś o Tobie! 

Napisz do nas!

🖊 Przedstaw się.
🖊 Napisz dlaczego angielski jest dla Ciebie ważny?
🖊 Powiedz co powstrzymuje Cię przed nauką?
🖊 A może już się uczysz i nie widzisz za bardzo rezultatów i chciałbyś wiedzieć co jeszcze możesz zrobić?

Odpowiedzi na te pytania będą dla nas niezwykle cenne, bo dadzą nam pojęcie jakich informacji szukają nasi subskrybenci. 

Nasz adres: [email protected]
 
Czekamy na email od Ciebie.

P.S. Jeżeli naprawdę serio podchodzisz do nauki języka, to mamy dla Ciebie programy treningowe angielskiej konwersacji, które pomogą Ci pozbyć się strachu przed mówieniem i nauczą jak radzić sobie w codziennych sytuacjach. Odwiedź  naszą stronę i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przedyskutujemy Twoje potrzeby i opracujemy wspólnie plan działania.  
 
Do usłyszenia! 

Joanna
Your English Conversation Trainer

Masz jeszcze jakieś pytania?

Umów się na rozmowę i porozmawiaj ze mną osobiście.