Hej! Odbierz prezent!

How are you? Nice to meet you! 

Bardzo się cieszę, że postanowiłeś/postanowiłaś w końcu zacząć mówić po angielsku. Tak, wiem, nie jest łatwo, angielski czasami wydaje się być nie do ogarnięcia, już nie mówiąc o rozmowie! Czy na samą myśl o niej pocą Ci się ręce i czujesz się bardzo niekomfortowo? Wiem jak się czujesz. Też tam kiedyś byłam. 

Ale spokojnie, jestem tutaj dla Ciebie i po to, aby Ci pomóc! 

Pozwól, że się przedstawię. Mam na imię Asia i jestem trenerką personalną angielskiej konwersacji i założycielką OK English. Wraz z moimi nativami wspieramy Cię w nauce angielskiego, abyś mógł w przyszłości posługiwać się nim biegle i bez kompleksów.

Pragniemy, aby angielski stał się dla Ciebie Mission Possible – misją, która jest nie tylko możliwa, ale także przyjemna i bezstresowa. 

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę to na pewno interesuje Cię język angielski. Może chcesz zmienić pracę, zdobyć zagranicznych klientów, marzysz o podróżach lub wyprowadzce za granicę, ale bariera językowa wydaje się być ciężka do przeskoczenia.

Wiemy, że zapisanie się do tego newslettera może wydawać Ci się mały kroczkiem w nauce, ale wierz mi, tak nie jest. 

A oto powody dlaczego tak myślę:
👍 Przez zapisanie się do tego newslettera potwierdzasz, ze nie jesteś do końca zadowolony/zadowolona z rezultatów swojej nauki lub że pragniesz nauczyć się angielskiego. 

👍 Wiesz, że dzięki znajomości angielskiego czekają na Ciebie same fantastyczne rzeczy, a Twoje życie może naprawdę się zmienić. 

👍 Uczysz się już angielskiego lub uczyłeś/uczyłaś się go w przeszłości, ale nadal nie potrafisz mówić. Szukasz nowych sposobów na naukę i inspiracji, aby podtrzymać motywację. 
 
Nawet jeżeli nie zapisałeś się do nas na jeden z  naszych programów treningowych, to mam nadzieję, że przez nasze emaile podsuniemy Ci parę fajnych sposobów na naukę języka, zmotywujemy Cię do dalszej pracy, ale przede wszystkim pomożemy Ci pokonać strach i stać się pewniejszym siebie w konwersacji z obcokrajowcami.

Zanim to jednak nastąpi, oto parę rzeczy dotyczących naszej komunikacji. 

✅ Po tym emailu otrzymasz od nas informacje i praktyczne porady dotyczące języka angielskiego, a także specjalne oferty i powiadomienia o programach treningowych w OK English. 

✅ Zawsze masz prawo zrezygnować z subskrypcji emaili od nas, klikając na link 'unsubrscribe’. 

No, ale dość już tego gadania. Prawie zapomniałam, że mam dla Ciebie prezent! 

W poniższym PDFie znajdziesz porady jak zacząć mówić po angielsku. Jeżeli dostosujesz się do nich i zaczniesz je wdrażać w życie, to na pewno będziesz w stanie w końcu pokonać swoje bariery i słabości. 

Ściągnij PDF 

Chcielibyśmy także usłyszeć coś o Tobie! 

Napisz do nas!

🖊 Przedstaw się.
🖊 Napisz dlaczego angielski jest dla Ciebie ważny?
🖊 Powiedz co powstrzymuje Cię przed nauką?
🖊 A może już się uczysz i nie widzisz za bardzo rezultatów i chciałbyś wiedzieć co jeszcze możesz zrobić?

Odpowiedzi na te pytania będą dla nas niezwykle cenne, bo dadzą nam pojęcie jakich informacji szukają nasi subskrybenci. 

Nasz adres: [email protected]
 
Czekamy na email od Ciebie.

P.S. Jeżeli naprawdę serio podchodzisz do nauki języka, to mamy dla Ciebie programy treningowe angielskiej konwersacji, które pomogą Ci pozbyć się strachu przed mówieniem i nauczą jak radzić sobie w codziennych sytuacjach. Odwiedź  naszą stronę i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przedyskutujemy Twoje potrzeby i opracujemy wspólnie plan działania.  
 
Do usłyszenia! 

Joanna
Your English Conversation Trainer

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.