Starting a business meeting – Rozpoczęcie spotkania biznesowego

Opis lekcji

Spotkania biznesowe – zmora niejednego pracownika. Jeżeli dodatkowo odbywają się one w języku angielskim, to przysparzają wielu osobom sporo stresu. Czy Ty jesteś jedną z nich?

Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to mam dla Ciebie super lekcję, która pozwoli Ci poczuć się nieco pewniej na spotkaniach biznesowych. Przygotowałam w niej całą listę wyrażeń i zwrotów, które pomogą Ci zrozumieć podstawowe zwroty i wyrażenia jakie pojawiają się na początku takich spotkań. Odsłuchasz też przykładowego rozpoczęcia spotkania biznesowego i będziesz miał okazję zrobić quiz sprawdzający przyswojoną wiedzę.

Zapraszam Cię na lekcje! Zanim do niej przystąpisz upewnij się, że masz otwartą ściągawkę.

Efekty kształcenia

Na dzisiejszej lekcji nauczysz się:

  • Podstawowych fraz i wyrażeń związanych z rozpoczęciem spotkania biznesowego, jak na przykład: program spotkania, robienie notatek ze spotkania, czy idiomów, które wyrażają takie zwroty jak: przejść przez coś, dowiedzieć się
  • Wysłuchasz przykładowego tekstu z początku spotkania biznesowego.
Chcesz pracować nad swoją znajomością języka angielskiego? Mam coś dla Ciebie!

Mam coś dla Ciebie! Zapraszam Cię do Biblioteki OK English, gdzie znajdziesz mini lekcje wideo, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w samodzielnej nauce.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.