30-Day challenge – Regularna nauka języka angielskiego w 30 dni

Zobacz jak regularnie i systematycznie uczyć się języka angielskiego. Podejmij wyzwanie i ucz się bez dnia przerwy razem ze mną.
Zapisz się na 30-dniowe wyzwanie już teraz!

Cześć, mam na imię Asia i jestem założycielką OK English, oraz Trenerką Angielskiej Konwersacji.
Kocham uczyć angielskiego innych, pomagać im przełamywać barierę językową i wspierać ich w trakcie zmian.

Kocham też uczyć się języków.
Sama uczę się tajskiego, oraz portugalskiego.

W grudniu podejmuję się wyzwania uczenie się tajskiego codziennie, bez przerwy.
I zapraszam Cię do wspólnej nauki.

Będziemy razem uczyć się, odkrywać różne metody, pokonywać własne słabości i własne lenistwo.

Dołącz do mnie!

Zapisz się na wyzwanie poniżej!


Zapisy na wyzwanie zakończyły się. Zapraszamy następnym razem!

Na czym polega 30-Day Challenge?

30-Day Challenge to 30-dniowe wyzwanie, trwające od 29.11 do 28.12.2021 roku. W ciągu tego czasu będziemy uczyć się języka codziennie bez przerwy.

Ty uczysz się angielskiego, ja uczę się tajskiego. Razem robimy postępy, opanowujemy nowy materiał i uczymy się mówić w naszych nowych językach.

Jest to wyzwanie dla każdego poziomu zaawansowania, które ma na celu zwiększyć Twoją wiedzę, ale także pomóc Ci przełamać bariery. Chcę Ci także pokazać jak uczy się języków osoba, która sama jest nauczycielem.


Jak wyglądać będzie 30-Day Challenge?

  • 26.11.21 otrzymasz ode mnie materiały, które pomogą Ci ułożyć sobie grafik nauki. Będzie to przykładowy plan rozkładu nauki, propozycje materiałów i aktywności, które możesz robić, oraz porady dotyczące nauki.
  • Wyzwanie zaczynamy 29.11.21.
  • Od tego czasu, codziennie, do 28.12, na stories, naszym Instagramie OK English, będę publikować co robię, jak się uczę i pokazywać Ci przeróżne metody nauki, które Ty także możesz zastosować.
  • Raz w tygodniu, w piątki, wysyłać będę Ci listę rzeczy, które robiłam przez tydzień, oraz zachętę dla Ciebie do dalszego działania. Podsumowanie ukaże się także na naszej stronie facebookowej.
  • Raz w tygodniu, w weekend, będziesz mieć okazję do podzielenia się własnymi działaniami i nauką na Grupie Angielska Konwersacja.
  • 28.12 zrobimy oficjalne podsumowanie wyzwania!

Jak zapisać się na wyzwanie?

Zapisz się teraz poniżej! That’s it! (Pamiętaj, aby również śledzić Instagrama OK English, oraz naszą stronę Facebookową. Aby podzielić się z innymi swoimi działaniami, zapisz się do grupy Angielska Konwersacja).


Do zobaczenia na wyzwaniu!

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.