Nasze produkty – Co oferujemy?

Co oferujemy w OKEnglish?

Zajęcia 1:1 z native speakerem

Treningi angielskiej konwersacji 1:1 z native speakerem, które uczą mówić płynnie i z pewnością siebie. Nasi Trenerzy zadbają o to, abyś zaczęła/zaczął mówić po angielsku. Uczymy Cię języka, ale chcemy, abyś w trakcie kursu nabrał/-a pewności siebie i potrafił/-a zastosować wiedzę w praktyce.

Sprawdź szczegóły

Intensywny kurs angielskiej konwersacji z nativem

Bootcamp Mission Possible to nasz autorski miesięczny kurs. W ciągu 4 tygodni intensywnie pracujesz nad językiem. Oferujemy aż 21 spotkań w czasie miesiąca: 16 zajęć 1:1 z nativem, 4 zajęcia grupowe z nativami, 1 zajęcia grupowe z polską lektorką.

Zobacz szczegóły kursu

Kursy online dla początkujących

Uczysz się od 0? A może już coś potrafisz, ale nadal jest to poziom początkujący? Biblioteka OKEnglish zawiera kursy online dla osób początkujących, które chcą przygotować się do pracy z native speakerem i chcą zacząć mówić po angielsku. 4 kursy w 4 kategoriach, ponad 100 lekcji video.

Sprawdź szczegóły

Naszą misją jest nauczyć Cię mówić po angielsku płynnie i z pewnością siebie. Nasze zajęcia 1:1 są w pełni spersonalizowane i dopasowane do Ciebie, Twojego poziomu i celów językowych. Trenerzy w OKEnglish dbają o to, abyś uczył/-a się teorii, ale aby była ona także regularnie i systematycznie wdrażana w życie. Skupiamy się na rozmowie, na tym, abyś mówił/-a jak najwięcej i najczęściej. Nasze usługi są dla tych, którzy chcą dzięki angielskimu zmienić życie na lepsze.

Zamów konsultację

Podaj preferowany dzień oraz godzinę. Otrzymasz od nas potwierdzenie. Konsultacja pomaga nam dobrać odpowiedni trening do Twoich potrzeb.